Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 6. října: Změna vám přinese nové příležitosti

Horoskop na čtvrtek 6. října: Změna vám přinese nové příležitosti
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Každá změna nabízí jinou cestu, která může přinést řadu nových a zajímavých příležitostí. Hodně pracujete a zbývá vám málo času na blízké. Měli byste jim to dnes vynahradit!

Beran

Dnes můžete napravit chyby a vyčistit vzduch všude tam, kde jste se ještě donedávna nechovali nejlépe. Budete mít konečně zdravý názor na to, jak byste měli jednat a co bylo špatně. Jupiter v Beranu vám také dodá sílu přiznat svou chybu a omluvit se.

Býk    

Hodně pracujete a zbývá vám málo času na blízké. Měli byste jim to dnes vynahradit! Budou rádi, pokud s nimi strávíte volný den nebo celý víkend. Užívejte si nerušeně společné chvíle, které budou i pro vás vzpruhou a osvěžením.

Blíženci          

Ve vztazích to teď může trochu haprovat, takže neuděláte chybu, když se budete věnovat práci. Nebude vám proti srsti zůstat v zaměstnání přesčas. Nejlépe se vám dnes bude komunikovat v čistě pracovních vztazích, do kterých se nepletou žádné city.

Rak    

Všimnete si, že je váš partner samostatnější a už na vás není tolik závislý. Dříve se vám nelíbilo, že ve vztahu musíte rozhodovat za dva, teď se pro změnu obáváte, aby se vám protějšek neodcizil. To ale nehrozí, naopak vám ubude starostí.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

V práci budete v útlumu, což nahrává vašemu zdraví. Dlouhodobé stresy vám nahlodaly imunitu, takže se už pro dnešek nikam nežeňte. Můžete si dovolit odejít dřív. Dopřejte si kvalitní relaxační procedury, od věci by nebyla ani preventivní prohlídka.

Panna 

Ve čtvrtek nebudete mít náladu na odpočinek a nicnedělání. Díky hvězdám budete aktivní, což vás povede k velkým výkonům. A pokud při práci pocítíte adrenalin, jen vás to ještě více nabudí. Klobouk dolů před vaší energií.

Váhy  

Některé věci se vám dnes zřejmě nevydaří podle vašich představ a zřejmě dojde i ke změně některých vašich plánů. I když vás to rozhodí, podívejte se na to jinak. Každá změna nabízí jinou cestu, která může přinést řadu nových a zajímavých příležitostí.

Štír     

Emoční bouře z vás dnes mohou dělat neřízenou střelu. Měli byste se vyvarovat všech zlých skutků. Navíc dnes nebudete příliš soudní, a tak můžete svá slova volit špatně. Impulzivním vyznáním lásky nebo rázným ukončením vztahu byste si mohli pěkně zavařit.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Dnešek je vhodný pro pracovní aktivity. Nikdo nad vámi nebude stát s bičem, sami ani nebudete mít pocit, že tvrdě pracujete. Práce vás bude zajímat a bavit, takže motivace bude přicházet sama od sebe. Vaše kariéra se může slibně nastartovat.

Kozoroh         

Vaše prvotřídní komunikační schopnosti se ještě zlepší. Budete zcela uvolněně mluvit i před více lidmi. Nebude vám dělat problém dostat ostatní na svou stranu, zdaří se to jako mávnutím kouzelného proutku. Budete tak přesvědčiví, že se chytne každý.

Vodnář          

Tak moc se od rána honíte, že si sotva stačíte otírat pot z čela. Od začátku měsíce je toho na vás moc, hektické tempo těchto dnů vás nenechá vydechnout. Těšíte se na večer, až si odpočinete. Už zítra se to změní, tak ještě dnes vydržte.

Ryby  

V oblasti lásky se můžete cítit jako ryba na suchu. Vaše názory nebudou brány v potaz a opačné pohlaví vás může přehlížet. Protějšku dokonce můžete připadat málo zábavní. Dnes pro vás bude lepší, když budete hledat společnost mimo vztahy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz