Zajímavosti

Jedna velká lež! Iva Pazderková a Lukáš Pavlásek manželství jen předstírali

Iva Pazderková odhalila velké tajemství. Spolu s komikem Lukášem Pavláskem měli být kdysi dávno manželé. Iva ale nyní v pořadu Život ve hvězdách prozradila, že si to celé tehdy z legrace vymysleli.

Dlouhou dobu bylo možné vídat Ivu Pazderkovou na pódiu po boku Lukáše Pavláska. V médiích se hodně řešil jejich vztah, manželství i rozvod. Jenže Pazderková v pořadu Život ve hvězdách šokovala. "Já musím exkluzivně něco prozradit. Protože před lety někdo plácnul, jestli jsme my dva spolu chodili nebo žili. A my jsme si vymysleli, že jsme byli manželé," překvapila herečka, která se proslavila jako "blbá blondýna". 

Manželství mělo tehdy dle jejich slov trvat pouhé tři měsíce. "Dotáhli jsme to tak daleko, že je to i na Wikipedii. A jsme na to pyšní. Byl to vlastně, řekla bych, úspěšný experiment. Toho, jak lze celkem dobře lidem namluvit něco tak absolutního, jako že já a Lukáš bychom mohli být manželé. Takže to tady teďka poprvé oficiálně prozrazuji," řekla Pazderková.

Související obsah

​Připojila i veřejnou omluvu, ale je vidět, že celého incidentu ani trošku nelituje. "Omlouváme se všem. Kamarádům i známým, kterým jsme do očí lhali, ale ten fór za to stál. Takže aby bylo jasné, Denisa je první a poslední Lukášova manželka. A já pěvně věřím, že jsou si souzeni," uzavírá bizarní téma herečka, která se před necelým měsícem účastnila svatby Lukáše Pavláska a Denisy Cingelové.

Pro Ivu Pazderkovou je poměrně citlivé téma těhotenství, jak sama přiznává, dlouhá léta ji trápilo. "Já jsem se pokoušela s expřítelem celkem dlouho o dítě. Prošla jsem určitými fázemi pomoci od lékařů. Ale osud tomu nepřál a teď jsem šťastně bezdětná," nastínila Pazderková.

Související obsah

​Nyní si život s dítětem už ani neumí představit. "Myslím si, že hodnota lidského života se neměří podle toho, jestli někdo má, nebo nemá děti. Což je úlevné a dobré zjištění, protože mám pocit, že pořád žijeme v době, kdy se předpokládá, že ženy jsou od toho, aby rodily," míní herečka. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz