Domácí

Rozchod Jaromíra Soukupa? Agáta prožívá těžké chvíle sama

Rozchod Jaromíra Soukupa? Agáta prožívá těžké chvíle sama
Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem | Zdroj: Profimedia

Nejsledovanější pár českého showbyznysu Agáta Hanychová a Jaromír Soukup spolu ještě nedávno plánoval dlouhou budoucnost. Vyděšení fanoušci se ale teď obávají, že plamen jejich lásky uhasl.

Není to tak dávno, co si modelka Agáta Hanychová stěžovala, že jí není dobře. Ve čtvrtek ale srazila své příznivce na kolena, když na sociální sítě přidala fotky z nemocnice.

O zdraví modelky se okamžitě začali obávat fanoušci i rodina. Doposud se zdálo, že zájem projevili snad všichni, kromě jejího přítele Jaromíra Soukupa.

"Moje holčičky, držte mi palce," napsala Agáta ke zdrcující fotografii s kanylou v ruce. Vzápětí přidala konejšivé fotky s rodinou, která modelku v její těžké životní chvíli podpořila. 

Související obsah

Maminka Veronika Žilková dceru v nemocnici i navštívila. Se svými dětmi Kryšpínem a Miou se modelka spojila přes videohovor. Malou Miu v pátek dokonce kontrolovala, jestli dodržuje ranní hygienu.

Fanoušky sice uklidňovalo, že je o Agátu dobře postaráno, nicméně pozorným divákům neuniklo, že na fotkách někdo chybí. Kde byl milovaný partner Jaromír Soukup?

Člověk by očekával, že právě v nelehkých chvílích, které Agáta prožívá, budou její profil zdobit zamilované fotky strachujícího se Jaromíra. Za poslední dny o něm ale na modelčiných sociálních sítích nepadlo ani slovo. Skoro to vypadalo, že Agáta musí obtížným životním obdobím procházet sama.

Související obsah

Dnes ale Agáta všechny uklidnila. "Tohle pyžamo mi přinesl Jaromír Soukup," přidala k další fotce z nemocnice. "Takže můžete být všichni v klidu – myslím novináře," dodala.

Fanoušci se tak můžou radovat – o svůj oblíbený hvězdný pár nepřijdou. Agáta navíc vypadá, že se jí po zdravotní stránce daří o něco lépe.

Ke kauze s Terezou H. se vyjádřila i Soukupova přítelkyně Agáta Hanychová:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz