Zajímavosti

Životní styl, charita i kariéra. Finalistky Miss ČR prozradily, čím jsou výjimečné

Osm finalistek soutěže Miss České republiky se představilo v reportáži pořadu Život ve hvězdách. Dívky jsou nejen krásné, každá je také něčím výjimečná, přesto vyhrát může jen jedna. Která bude vaše favoritka?

První dívka je nejen krásná, ale také dobrosrdečná. Současně se věnuje hned dvěma charitativním projektům. "Jmenuji se Andrea Kaplanová, je mi 19 let a pocházím z malé vesničky Blšany u Loun. Mám zkušenosti s modelingem, což je moje velká výhoda. Vítězství by pro mě znamenalo mnoho. Snažila bych se více rozvíjet charitativní činností a také bych brala každou modelingovou zakázku," říká Kaplanová.

Další favoritkou je Klára Porhajmová, pochází z Brna a je jí 18 let. "Myslím si, že jsem hodně společenská, sympatická a snažím se motivovat lidi k lepšímu životnímu stylu. Určitě bych dál chtěla motivovat lidi, zviditelnit se a pokračovat dále na světovou soutěž," říká Porhajmová.

​Další slečna je nejen atraktivní, ale také je vzorná studentka. "Jmenuji se Julie Hojdyszová, je mi 22 let, jsem studentkou Univerzity Karlovy a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně," představuje se Hojdyszová, která vás překvapí svou volnou disciplínou. "Já budu kouzlit, odmalička jsem jezdila na kouzelnické tábory, později jsem pak byla členkou Unie moravských kouzelníků. Moc se na to těším, myslím, že to bude bomba," těší se.

Související obsah

Úplným benjamínkem soutěže je 18letá Karolína Budka, která studuje na gymnáziu v Praze a brzy se chystá na vysokou školu. "Myslím si, že jsem zodpovědná, ambiciózní, ráda pomáhám zvířatům, také se zapojuji do projektu Počítače dětem a chci si odebrat plazmu," popisuje se Budka.

Finále se kvapem blíží, a tak na sobě dívky makají a pilují i volnou disciplínu, která toho hodně prozradí. "Já se jmenuji Andrea Kubínová, je mi 26 let a jsem z Prahy. Tak já jsem si připravila recitaci a doufám, že se to bude líbit. Pravidelně cvičím a snažím se držet nějakou stravu, ale teď si užívám soustředění, které máme, a vytěžit z toho maximum," říká o sobě Kubínová.

​Další z osmičky finalistek je 21letá Natálie Kovářová z Prahy. "Momentálně vyučuji ve školce a věnuji se tancování – street dance a hip hop. Jinak se zajímám o zdravý životní styl, snažím se zlepšovat v komunikaci, v catwalku, v líčení… Ve všem, co se týká modelingu. Myslím si, že bych měla vyhrát, protože bych s tím titulem vynaložila ve prospěch mého podnikání," doufá ve výhru Kovářová.

Související obsah

"Jmenuji se Jana Šprtelová, je mi 22 let a pocházím z Bruntálu. Dodržuji zdravý životní styl, chodím do fitka, na kosmetiku a hlavně se snažím si to užít. Myslím si, že jsem cílevědomá, dobrosrdečná a usměvavá," nastiňuje svoji osobnost Šprtelová, která se také plně zapojila do projektu Počítače dětem.

Motto, že krása by měla pomáhat, razí i poslední finalistka. "Jmenuji se Pavlína Jagrová jsem z Pardubic a je mi 23 let. Já jsem taková od přírody hodně něžná a obyčejná dívka. A právě to, že tady můžu být, je pro mě obrovský zážitek. To není jenom o kráse vnější, ale i vnitřní. Řekla bych o sobě, že jsem milá, přátelská a pokorná. Já jsem dostala divokou kartu od paní ředitelky, a proto to nebylo plánované," dodává Jagrová.

Která z finalistek bude tou nejkrásnější, na to si budete muset ještě chvíli počkat. Mezitím ale můžete hlasovat pro svou favoritku v titulu Miss Sympatie. "Je to jediný titul, ke kterému mohou dopomoct diváci, a to právě hlasováním na webových stránkách Miss České republiky. Titul získá dívka, která je dle hlasu lidu nejsympatičtější, nejusměvavější a tak," uvedla ředitelka a Miss ČR 2019 Nikola Kokyová.

Během finále se pak kromě tradičních prvních tří ještě vyhlásí Miss Naděje a Miss Silueta. "Soutěž Miss České republiky klade důraz na charitativní činnost, na přirozenou krásu bez plastických operací a zejména také na vzdělávání, které je pro nás nesmírně důležité," uzavírá Kokyová.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz