Zahraničí

Drsná pomsta za nevěru. Obětí se stalo auto, které ale nepatřilo manželovi

Drsná pomsta za nevěru. Obětí se stalo auto, které ale nepatřilo manželovi
Zdroj: Thinkstockphotos

Nevěra v manželství je dost častá věc, ale způsob, jakým se za ni pomstila jedna žena ze Srbska, je poměrně netradiční. Za oběť své zloby si totiž vybrala auto, které ovšem nepatřilo jejímu manželovi.

Nevídaný pohled se naskytl kolemjdoucím v ulicích srbského města Priboj, které leží na hranici s Bosnou a Hercegovinou. Za bílého dne tam stálo zaparkované drahé bílé auto značky BMW a na něm obrovský černý nápis. Stálo v něm: "Nech mého manžela, svině!" Text navíc doplňovala kresba penisu na kapotě.

Související obsah

​Snímky poničeného auta se rychle rozšířily na sociálních sítích a vyvolaly velkou diskuzi. Lidé hlavně řeší fakt, že zhrzená manželka zřejmě zaútočila na vůz milenky místo na vůz provinilého muže.

"Tohle nikdy nepochopím. Manžel za to nemůže, může za to jen žena?" stojí v jednom komentáři. ''Chudák manžel, není to jeho chyba, ona zakopla a spadla na něj," uvažuje jiný komentující. Další z celé aféry dokonce viní přímo podváděnou manželku. ''Kdyby manžel svou ženu miloval, tak by neodešel za jinou. Milenka za to nemůže," uvažuje jeden z uživatelů.

Originální pomstu za nevěru ale dokážou vymyslet i muži. Tu přichystal své ženě například jeden muž z Číny, když odhalil její nevěru přímo ve svatební den. Při promítání dojemných fotek z dětství pár nastoupil na pódium, když vtom se na plátně spustila sexuální nahrávka ženy s jejím švagrem.

Češi mají na nevěru různé názory. Průzkum odhalil, že některým například nevadí líbání. Podívejte se na reportáž:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz