Domácí

Vím, že mého syna zavraždili, tvrdí herec Ivan Vyskočil. Má prý důkazy

Smrt Jakuba Vyskočila, syna herce Ivana Vyskočila, není ani po pěti měsících vyjasněna. Herec si ale myslí, že si jeho milovaný syn na vlastní život nesáhl. Tvrdí, že byl Jakub zavražděn a že má důkazy. Promluvil o tom v pořadu Život ve hvězdách.

V posledních měsících života trápily Jakuba Vyskočila problémy s bývalými kolegy z jeho dopravní firmy. Má jít o jedince, kteří mají podle jeho otce Ivana Vyskočila různé konexe, a v minulosti dokonce lidem vyhrožovali smrtí. "Ono to vypadá, že to bylo celé na zakázku. A hlavně on v únoru psal na policii, že se cítí ohrožený, že ho někdo vydírá," popisuje herec.

Vyskočilův syn Jakub zemřel ve věku 46 let na začátku května. Podle výsledků vyšetřování se měl zastřelit. "Já bych se nestřílel do srdce. Střelil se neobvyklým způsobem do srdce, to se takhle střelíte? Našli ho na hrázi rybníka, to je místo jako stvořené pro vraždu. Kdybyste tam vyskočila z kanonu, tak to nikdo neví. Ale já myslím, že tam ho teprve vyhodili," je přesvědčený Ivan Vyskočil.

Související obsah

​Naposledy Jakub odjel z domu na schůzku, a prý si na ní dokonce přál společnost své ženy. Ta nakonec nejela. "Z té schůzky už se nevrátil. A pak přišly nějaké SMS zprávy, o kterých tvrdíme, že je nepsal on. Jsou tam věci, které nesedí," tvrdí herec.

S vedením vyšetřování nebyli pozůstalí spokojení, a tak se rozhodli obrátit na vrchní státní zastupitelství. "Oni mi napsali, že nebyla naplněna moje ústavní práva, aby byla vyšetřena smrt mého syna. Ten drive něčeho dosáhnout mě drží od toho, abych tu seděl a plakal," říká zlomený otec.

Související obsah

​Na svého syna pořád s bolestí vzpomíná. "Byl to správný chlap, byl hrozně empatický. Strašně cítil s lidmi a je hrozná škoda, že tenhle člověk odešel. Ale kdyby to byl syn, co občas zavolal, my jsme měli úžasný vztah. Stejně jsme komentovali sukně na ulici. My jsme si prostě nejvíc rozuměli," uzavírá Vyskočil. Blízký vztah má i s vnučkou a snachou. Kromě manželky Blanky po Jakubovi zůstala malá dcera Tinka.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz