Zajímavosti

Anife Vyskočilová šokuje: S Ivánkem to byla rychlovka, trvalo to jen 7 minut

Je známá tím, že si nebere servítky. Tanečnice a moderátorka Anife Vyskočilová (48) promluvila o svém vztahu s Ivanem Vyskočilem, o své upřímnosti a plastikách. V úterním pořadu TALK! na TN LIVE ji vyzpovídala moderátorka Rebecca Diatilová.

Co na srdci, to na jazyku. Lepší přirovnání byste ke svérázné Anife Vyskočilové asi těžko hledali. "Nikdy jsem neměla pocit, že bych musela litovat něčeho, co jsem řekla. Co si myslím, to prostě řeknu. Je pravda, že dnes už jsem vyspělá a rozhodla jsem se některé věci neříkat. Můj názor je nezmění, takže už toho tolik neříkám," vysvětluje Anife.

Hodně se spekulovalo o tom, co vše si nechala tato exotická kráska upravit plastikou. "Šla jsem na úpravu ňader. Nepotřebovala jsem upoutat mužské oko, dělala jsem to kvůli sobě. Byla jsem nejdřív na úpravě dvorců, pak na zmenšení, pak mi to udělali špatně, takže jsem byla na plastice," přiznala Anife s tím, že podle některých lidí má umělé úplně vše.

Související obsah

​V Česku se dostala do povědomí lidí především sňatkem s hercem Ivanem Vyskočilem. "S Ivánkem jsme vždy vycházeli dobře. Rozvedli jsme se za sedm minut, byla to rychlovka. Mám ráda i jeho ženu Romanu, je to moje kamarádka," popisuje harmonické vztahy v rodině Anife.

"S Ivánkem se radím, je to hezké. Dneska Ivana beru jako svého příbuzného, už dlouho nejsem jeho manželka. Měla jsem ho potkat, on ze mě udělal toho, kdo jsem. Vděčím mu za to, stejně jako svému poslednímu partnerovi," nechala se slyšet Anife s tím, že v současné době je šťastně zadaná, ale víc to rozebírat nechce.

Související obsah

​Do Česka přišla před 27 lety a dosud bojuje s jazykem, její čeština se ale výrazně zlepšila. "Občas se mi spletou nějaká slova jako vejce a vaječníky nebo kokurka a okurka. Jako cizinka jsem kdysi myslela, že v drogerii seženu trávu, no prodavačka mi řekla, že má jen Savo," směje se Vyskočilová.

"Ale když jsem přišla do Česka, tak tu lidé mluvili krásně česky. Dneska Čech neumí vůbec česky, zejména ti mladí. To vůbec nemá s češtinou nic společného," míní majitelka několika kaváren v Praze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz