Zajímavosti

České politiky asi shání v kůlně, říká Bubílková. Natřela i Soukupa a Agátu

Česká komička, novinářka a moderátorka Zuzana Bubílková si stále nebere servítky. V úterním pořadu TALK! se pustila do českých politiků i celebrit. Jejímu ostrovtipu se nevyhnul premiér Petr Fiala (ODS) ani Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem.

Zuzana Bubílková je bývalá reportérka a už dlouhá léta se věnuje politické satiře jako třeba v pořadu Politické harašení aneb S politiky stále netančíme. "Naposledy mě pobavil premiér Fiala, který prohlásil, že na vládě se šetří, a to tak, že vyšroubovali každou druhou žárovku z lustru. Já bych mu poradila, že kdyby vláda seděla pod pouličním osvětlením, mohla by vyšroubovat žárovky všechny," říká Bubílková.

Podle ní mezi českými politiky není moc lidí, kteří dokážou lidi přesvědčit. "Já si uvědomuju, že když někdo z představitelů čelní politické strany vypadne, není z čeho brát. To se shání někde po nějakých kůlnách, jsou to lidé bez charismatu, jsou tam lidé, kteří se na to od prvního pohledu nehodí," míní Bubílková.

Související obsah

​​Dříve prý měla česká politika lepší úroveň. "Dnes se nevyřeší vůbec nic. Je to záplava slov, u třetí věty vůbec nevím, o čem se baví. Je to zahlcené, ti lidé nemají správnou dikci a neumí to vnutit těm lidem, je to těžké," podotýká Bubílková, kterou si starší generace vybaví pravděpodobně pod přezdívkou "Bubu".

Nejlépe se podle ní paroduje Andrej Babiš (ANO), nejtěžší je dělat si legraci ze současného premiéra, který je podle ní "nemastný, neslaný a strašně vážný". 

Související obsah

Podle Bubílkové jsou Agáta Hanychová a Jaromír Soukup pár vytvořený pouze kvůli sledovanosti. "Já jim přeju všechno dobré, ale že bych se dívala na jejich pořady o seznámení Agáty se Soukupem nebo jak Soukup bude přebalovat dítě, tak to ne," myslí si Bubílková.

​Do jakéhosi sporu se dostala novinářka na sociálních sítích, kde si udělala legraci z toho, že Dáda Patrasová moc pije. "Mně nikdo nebude vyprávět, že to měla ze stresu. Nebudu tady říkat, co se dělo dřív. Vím, že problémy s alkoholem má, to ví asi každý. Když se tam tak potácela, pak tam ještě spadla, tak to asi nebylo ze stresu," říká ke kauze satirička. 

"Nejsme v žádném sporu, teda teď už možná jo. Mě nejvíc pobavilo, když po nějaké době řekla, že jsem zapšklá. To jsem ráda, pokud to znamená, že nepiju a nehraju automaty. Ale neberte mě vážně, když někoho kritizuju, protože jsem trapná a zapšklá," uzavírá Bubílková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz