Kulturní akce

Zpěvačka Zaz: Můj život se od základu změnil, těším se na miminko

Světoznámá představitelka šansonu a francouzské romantiky se vrátila po delší době do Česka, kde vystoupila v pražském O2 universu. V exkluzivním rozhovoru pro TV Nova promluvila o profesních plánech i změnách v osobním životě.

Okouzlující Zaz se na pražské pódium vrátila se svým pátým albem. "Jsem nadšená, koncert je vyprodaný a je to skvělé. Mám z toho ohromnou radost," svěřila se těsně před koncertem, jak jí dlouho očekávané turné těší.

"Hodně se změnilo. Jde o turné po tříleté pauze, i když já jsem se v té době úplně nezastavila. Během karantény jsem přestala spolupracovat s řadou lidí a noví ke mně zase přišli, takže je to opravdu změna, jiná energie. Mám velkou radost, že se opět můžu vidět se zdejším publikem, protože je to mezi námi velmi silné," popsala v rozhovoru pro televizi Nova Zaz, jak se během tří let změnila.

Související obsah

"Jsem jiná, ale jsem to pořád já. Stále je tam můj rukopis a energie. Získala jsem však nové podoby, ale zpívám stále i písně, které si posluchači zamilovali," pousmála se zpěvačka nad svým posunem.

Změny ji nepotkaly jen v profesním životě, ale i v tom soukromém. Nedávno se představitelka francouzského šansonu vdala a září štěstím. "Je skvělé mít někoho po svém boku. Mám teď také nevlastní dceru, takže jde o další vztah, o který pečujeme," prozradila s úsměvem sympatická umělkyně. Její manžel ji na turné doprovází.

Související obsah

Zpěvačka má do budoucna další velké plány. "Rádi bychom měli dítě a uvidíme, kdy k nám přijde. Až se tak stane, uvidíme, co budeme chtít dělat dál. Ať si naplánuji cokoliv, až se narodí miminko, bude to jiné. Myslím si ale, že i s dítětem se dá vše zvládnout, třeba i odjet na turné," promluvila Zaz o mateřství.

"Můžu však i přestat, chci jednat podle toho, jak se cítím. Nejen proto, že se ode mě něco očekává. Měním se, takže teď jsem taková, ale za šest měsíců se na věci mohu dívat jinak," připustila oblíbená hudebnice.

Související obsah

Život zpěvačky se v posledních letech obrátil vzhůru nohama  přestala kouřit, jíst maso, pít alkohol i kávu. "Měla jsem chuť osvobodit se od spousty vnějších berliček, kterými jsem si od svého mládí pomáhala. Řekla jsem si, že je čas, abych se jich zbavila a našla své vnitřní zdroje," řekla.

Dodala, že jejím hlavním cílem je, aby lidé z jejích vystoupení odcházeli posílení a s chutí něco změnit. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz