Zajímavosti

Nedělní Víkendová Snídaně je za rohem. Podívejte se, co vás čeká

Víkendová Snídaně už na obrazovkách televize Nova běží čtvrtým týdnem. Poslední moderátorská dvojice, která se ve vysílání ještě neobjevila, si v sobotu ráno odbyla společnou premiéru. Herečka Miluše Bittnerová se postavila po bok zkušeného Pavla Svobody, který moderuje Snídani už téměř 30 let. V neděli se na televizních obrazovkách objeví znovu.

Nováčkem byla především oblíbená herečka Miluše Bittnerová, známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nervozita ale na ní nebyla vůbec znát. Nejtěžší chvíle pro ni prý byly během vaření.

"Zjistila jsem, že je opravdu těžké neslintat, když tady něco tak hezky voní a báječně to vypadá. Občas mi tak nějak ztuhly čelisti a nemohla jsem mluvit, to si budu muset ještě natrénovat a asi se i nasnídat," zažertovala moderátorka.

Po jejím boku stál nejzkušenější moderátor Snídaně Pavel Svoboda. Diváci s ním vstávají už skoro 30 let. Za tu dobu se nezměnila jen jeho vizáž, ale také vystřídal spoustu kolegyň.

Související obsah

"Přestal jsem je počítat před více než deseti lety. Kdybych teď dostal do ruky tužku a papír, ať sepíšu holky, se kterými jsem vysílal delší dobu, tak bych to zvládnul dát dohromady, ale trvalo by mi to dlouho. Samozřejmě se jich tímto nechci nějak dotknout," řekl Pavel Svoboda.

Sobotní vstávání divákům zpříjemnili i známí hosté jako zpěvačka Dara Rollins a legendární hiphopová skupina Prago Union. Nakonec do studia přišel i kouzelník, který vyrazil dech nejen moderátorům. Sobotní oběd následně uvařila finalistka Masterchefa Petra Vindyšová, se kterou si lidé mohli připravit krémové rizoto s vepřovou panenkou.

Související obsah

V neděli dopoledne si diváci opět mohou se Snídaní připravit jídlo. Tentokrát Itálii vystřídá mexická kuchyně. "Uděláme si vlastní tortilly gringas, masovou směs a různé salsy a salátky. Bude to tu vonět jako na mexické tržnici," prozradila kuchařka Petra Vindyšová.

A opět nebudou chybět zajímaví hosté, tentokrát dorazí zpěvačka Helena Vondráčková nebo herečky Tereza Ramba, Eliška Křenková nebo Valentýna Bečková. Víkendová Snídaně v neděli ráno s Miluší Bittnerovou a Pavlem Svobodou začíná za pět minut osm.

Podívejte se na to, jak Dana Morávková a Jan Čenský vařili s Besky:

eska, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz