Zajímavosti

Nová moderátorská dvojice a zajímaví hosté. Pokračuje Víkendová Snídaně

Zpěvačka Dara Rolins nebo skupina Prago Union. Na to se už v sobotu mohou těšit diváci Víkendové Snídaně. Zároveň bude mít premiéru i nová moderátorská dvojice. Tou bude herečka Miluše Bittnerová a moderátor Pavel Svoboda.

Víkendová Snídaně přivítá hvězdné hosty. Jednou z nich bude například zpěvačka Dara Rolins, která zanedlouho oslaví 50. narozeniny a chystá se vyprodat O2 arenu. Hudební program bude opravdu nabitý. Představí se totiž i členové legendární kapely Prago Union. Ti divákům dokonce živě zahrají.

Na své si přijdou i děti. Těšit se můžou na kouzelníka nebo dětskou kapelu Čiperkové. Celým ránem a dopolednem provedou premiérově herečka Miluše Bittnerová a moderátor Pavel Svoboda. S touhle dvojicí bude rozhodně o zábavu postaráno.

Související obsah

"Těšíme se. Předpokládáme, že součástí Snídaně bude pak samozřejmě zasloužená odměna v podobě dobrého oběda, že ano? Ty přivedeš rodinu sem, nebo přineseš ešus?" zavtipkovala společně nová moderátorská dvojice.

Sobotní oběd si diváci připraví s účastnicí soutěže Masterchef Petrou Vindyšovou, která ukáže, jak správně a chutně připravit italské rizoto. Dopoledne nebudou chybět ani oblíbené pořady Volejte Novu nebo Koření. Víkendová Snídaně startuje v sobotu v 7:55.

pv, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz