Zajímavosti

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček do toho praštil. Oženil se s přítelkyní z Ukrajiny

Z Pražského hradu přišla radostná zpráva. K velkému překvapení všech se oženil prezidentský mluvčí Jiří Ovčáček. Informoval o tom v pondělí portál Blesk.

Miloš Zeman zanedlouho opustí prezidentský post a přenechá ho nástupci, kterého lidé zvolí v lednových prezidentských volbách. Jakou cestou se poté vydá jeho mluvčí Jiří Ovčáček (43), zatím není jasné. Podle všeho na to nyní nebude sám. 

Vypadá to, že po letech si našel Ovčáček čas na sebe a rozhodl se do toho praštit. V pátek se podle informací webu Blesk hradní mluvčí oženil. V kostele v pražských Záběhlicích si v pátek vzal partnerku, kterou zná teprve od jara. "Byl to obřad v úzkém kruhu nejbližších přátel," zjistil Blesk od zdroje blízkého Hradu. Ovčáček zatím nezvedá telefon a neodpovídá na zprávy.

Související obsah

Mluvčí tento týden čerpá dovolenou, jak sdělila hradní kancelář TN.cz, a vyrazil s manželkou na svatební cestu po Česku. Pár se údajně seznámil, když Ovčáček ženě z Ukrajiny v rámci pomoci běžencům poskytl přístřeší. Teď má mluvčí prezidenta i nevlastního syna v předškolním věku.

Prezident Zeman o svatbě prý věděl a Ovčáčka podporoval. 

​Naposledy na sebe upozornil Ovčáček svojí opileckou eskapádou z prosince minulého roku. Tehdy se opil, nezaplatil za taxík a za asistence policie skončil v nemocnici. Od té doby podstatně umírnil své vystupování na sociálních sítích, kde dříve ostře kritizoval politiky a dění v Česku.

Mluvčí Ovčáček se v loňském prosinci opil a nezaplatil za taxík. Za asistence policie skončil v nemocnici:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz