Zajímavosti

Hlas Love Islandu je ze show u vytržení. Matějovský odhalil detaily ze zákulisí

Moderátor a herec Václav Matějovský v úterním pořadu TALK! prozradil některé detaily ze zákulisí reality show Love Island. Řekl, kdo jsou jeho oblíbenci, a promluvil i o dalších projektech, na nichž pracuje.

V novém seriálu O mě se neboj, který bude ve čtvrtek na TV Nova, hraje Vašek Matějovský mladého a drzého právníka Martina Kalinu, s nímž má i nějaké společné osobnostní rysy. "Oba říkáme věci tak, jak jsou, a máme rádi ten život a tolik ho možná neřešíme," nastínil Matějovský.

Hereckou parťačkou Vaška je Veronika Arichteva, jejíž manžel Biser Arichtev romanticko-komediální seriál režíroval. "S Verčou nám to dobře klaplo. Jak jsme se poprvé viděli, tak jsme se začali smát. Bylo vidět, že nějaká chemie mezi námi na tom placu je," říká se smíchem Matějovský s tím, že samozřejmě jen na pracovní bázi.

Související obsah

​Diváci mohou Vaška znát hlavně z reality show Love Island, jejímž hlasem je už druhý rok. Jeho vtipné a trefné komentáře jsou podle mnohých fanoušků důležitým kořením pořadu. Vznikají ale pravděpodobně jinak, než si diváci představují.

"Nevidím ten díl, když ho namlouvám, protože ještě není hotový v tu dobu. Bohužel do toho nevidím a důvěřuji scenáristovi, který mi komentáře píše. Scenáristé jsou na Kanárech, každý den mi pošlou do Prahy scénář a já to s nimi ještě ladím. Důvěřuji jim, že to, co říkám, se bude dít i na obraze," poodhalil zákulisní procesy Matějovský.

Související obsah

​V minulém roce se mu stalo i nepříjemné faux pas s některým z účastníků. "Někdo nevěděl, že já to namlouvám, a řekl mi, že ten, kdo dělá ty komentáře, je strašný blbec a že jsem někoho urazil," vzpomíná s tím, že pokud to někomu přijde za hranou, tak mu to nevadí.

Matějovský také prozradil, kteří účastníci z letošní řady se mu dostali pod kůži. Řekl, že má slabost pro Sári, i když si není jistý, protože si ji plete s její sestrou Sabi a obě jsou si dost podobné. Z kluků je mu sympatický Zbyněk. "Zbyňda je takový ňufík, to je takový bobánek. Netvrdím, že to vyhraje, ale je hrozně roztomilý," uzavřel se smíchem Vašek.

Finále Love Islandu můžete sledovat v neděli ve 20:00 na Voyo a ve 21:40 na Nova Fun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz