Zahraničí

Děsivý horor: Žena zabila těhotnou matku tří dětí. Z břicha jí pak vyřízla plod

Děsivý horor: Žena zabila těhotnou matku tří dětí. Z břicha jí pak vyřízla plod
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Kriminalisté z amerického Missouri a Arkansasu se zabývají otřesným případem. Žena zastřelila těhotnou matku, aby jí následně z břicha vyřízla plod nenarozeného potomka, kterého si chtěla přivlastnit. Na zločinu se podílel i její manžel. Policie již oba zatkla a umístila do věznice v Greene County.

Obyvatele Spojených států šokoval hrůzný čin, který má na svědomí 42letá Amber Watermanová z Missouri a její stejně starý manžel Jamie. Žena si koncem října založila falešný účet na facebooku pod jménem Lucy Barrowsová. Pod tímto profilem zareagovala na inzerát 33leté Ashley Bushové z Arkansasu, která si ve skupině pro těhotné hledala práci.

Údajná Lucy nabídla Bushové pracovní pozici. "Partnerka měla komplikace během svého čtvrtého těhotenství, v práci jí proto řekli, aby si vzala volno. Ashley ale chtěla pracovat, tak si hledala práci přes internet. Zaujala ji nabídka jisté Lucy Barrowsové, 28. října jsme se s ní tedy sešli ve veřejné knihovně ve městě Gravette," popsal podle deníku New York Post snoubenec těhotné ženy Josh Willis.

Související obsah

​Watermanová na schůzce Ashley sdělila, že s ní musí odcestovat do města Bentonville, aby se setkala se svým údajným šéfem. Důvěřivá matka tří dětí, která byla v 31. týdnu těhotenství, tak učinila a 31. října odjela do Bentonville. Když ji Willis vysazoval před obchodem se smíšeným zbožím, netušil, že je to naposledy, co svou snoubenku vidí živou.

Před obchodem se pár měl znovu sejít ve tři hodiny odpoledne, poté, co Joshovi přišla SMS zpráva z čísla Ashley, že pohovor má za sebou, a mohou tedy odjet zpátky do Gravette. Na svou snoubenku však muž čekal marně. "Celou noc jsem se jí pak neúspěšně pokoušel dovolat. Posílal jsem jí zprávy, ale nikdo mi neodpovídal," uvedl.

Související obsah

​Willis proto kontaktoval společnost, pro kterou měla údajná Lucy Barrowsová v Bentonville pracovat. Zástupci firmy mu ovšem sdělili, že u nich žádná osoba s takovým jménem nepracuje. Joshovi už v tu chvíli bylo jasné, že je zle. Podařilo se mu vystopovat telefon snoubenky, ležel v příkopu nedaleko místa, kde ji viděl naposledy. Zalarmoval proto policii.

Watermanová mezitím kontaktovala úřady, že porodila mrtvé dítě, upozornil web CNN. I přes snahu přivolaných záchranářů se dětské tělíčko nepodařilo oživit. Šerif Robert Evenson proto povolal koronera BJ Goodwina, aby dítě odvezl do pohřebního ústavu. Tam se 1. listopadu dostavili manželé Watermanovi a sdělili zaměstnancům ústavu, že pohřeb chtějí uskutečnit hned následující den.

Související obsah

​Ráno 2. listopadu ale koroner nařídil pitvu dítěte k určení analýzy jeho DNA. "Chování manželského páru se v tu chvíli okamžitě změnilo. Pan Waterman vstal a utekl z pohřebního ústavu," nechal se slyšet Goodwin. Tímto podezřelým chováním se dvojice vzápětí dostala do hledáčku policistů vyšetřujících záhadné zmizení Ashley Bushové.

Policisté následně vyslechli Jamieho Watermana, manžela Amber. Ten vyšetřovatelům oznámil, že se mu manželka přiznala, že těhotnou Bushovou zastřelila a poté jí vyřízla plod z břicha. Manželský pár pak tělo Ashley společně spálil. Kriminalisté skutečně nedaleko domu v Missouri, kde manželé bydlí, našli ohořelé tělo Bushové i mrtvého novorozence.

Související obsah

​Podle portálu NBC News policisté obvinili Amber Watermanovou z únosu a vraždy. Hrozí jí doživotní pobyt za mřížemi nebo poprava. Jamieho Watermana obvinili z napomáhání své ženě a snahy zabránit jejímu zatčení, ve vězení může strávit až 15 let. Po zavražděné Ashley zůstaly tři děti ve věku dvou, sedmi a osmi let.

Žena podle soudu vyhodila novorozence do popelnice, dostala 16 let:

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz