Zajímavosti

Nejdojemnější okamžiky finále Love Islandu. Zamilované dvojice si vyznaly lásku

Finále Love Islandu, ze kterého jako vítězný pár odešli Denisa s Kryštofem, přineslo i mnoho emotivních chvil. Jako třeba ty, kdy si páry navzájem vyznávaly lásku. Jedno oko u toho nezůstalo suché. Níže si můžete přečíst ty nejromantičtější fráze.

Velkolepé finále reality show Love Island se neslo v duchu emotivních vyznání lásky. Aby se páry navzájem nerozptylovaly, vyrazily dívky do města a jejich drahé polovičky zůstaly na vile. Každý si pak připravil dojemný dopis, pomocí kterého vyjádřil, co ke svému protějšku cítí. Partneři si pak vyznání navzájem přečetli.

Denisa a Kryštof

Při psaní dopisu pro Denču se Kryštof neubránil slzám. "Když jsem sem letěl, tak mi mamka řekla, že by si hodně přála, aby se jí vrátil domů ten pozitivní a usměvavý kluk, což jsem poslední půlrok nebyl. Ale teď i já sám na sobě vidím, že Deny se to daří a díky ní jsem," dojalo Kryštofa. 

Když Denise pak četl své vyznání lásky, stále se usmíval. "Stojím tu na konci celého toho báječného dobrodružství, dívám se na tebe a už se považuji za vítěze, protože vím, že se domů vracím s úžasnou holkou, která mi dokáže pomoct, když mi nebude nejlíp. Plánů už máme dost, tak si je jdeme plnit lásko. Miluju tě," řekl Kryštof.

Související obsah

​"Několikrát jsem se přistihla, že ti ta dvě slova chci říct. Ale strach, že ty to možná necítíš stejně, mi to nedovolil. Chvíli to trvalo, ale nakonec jsi ta dvě hezká slova řekl a moje srdíčko poskočilo. Vážím si také všech maličkostí, co pro mě děláš. Lásko, miluju tě a taky tě žeru," četla ve svém dopisu Denisa. 

Sabina a Zbyněk

Zbyněk měl při psaní dopisu jasný cíl, a to vykouzlit Sabině úsměv na rtech. "Je to jako včera, co jsi přišla k ohništi a řekla mé jméno. Pro mě v tu chvíli přišla do vily usměvavá, energická, vyspělá, nadaná, sportovně založená a hlavně roztomilá holčina, která mi dala druhý dech a já hned věděl, že jsi ta, se kterou chci být. Moc tě miluju, Sabinko moje," řekl Zbyněk.

Sabina pak měla slzy na krajíčku. "To, jak se na mě díváš, jak mi nasloucháš, jak mě pošťuchuješ, mi dalo do života jiskru. Vážím si toho, jak mě podporuješ a vážím si tebe. Přišla jsem na to, že o to nechci přijít. Děkuju za to, že jsi a děkuju za to, že jsi zrovna se mnou," doplnila Sabina.

Související obsah

Lucia a Martin

Lucia a Martin spolu ve vile strávili nejméně času, jejich city ale rostly raketovou rychlostí. "Mám naději, stejnou, jakou jsi mi dala svým příchodem do vily a v mém srdci zapálila plamínek, který naše společné chvíle proměnil v plamen lásky. Slibuju, že ti budu vždy oporou. Ať už to dopadne jakkoliv, my jsme vyhráli," přečetl svůj dopis Martin.

"Když jsem s tebou, zapomenu úplně na všechno – i na stres a nejistotu, kterou v sobě občas mám. Miluju to, jak spolu blbneme a tvůj úsměv. Máš v sobě všechno, v co jsem doufala. Ani jsem nevěřila, že někoho takového v životě můžu potkat. Děláš mě šťastnou, díky, že jsi. Miluju tě," uzavřela předčítání vyznání Luci.

Na závěr těchto krásných dopisů si spolu páry zatančily na romantickou píseň. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz