Zajímavosti

Víkendová Snídaně bude plná zajímavých hostů! Vystoupí Laurinová i Jandák

Víkendová Snídaně bude plná zajímavých hostů! Vystoupí Laurinová i Jandák

Víkendová Snídaně televize Nova se blíží! I tento víkend se můžete těšit na pořádnou dávku zábavy pro děti i dospělé. Na diváky se už teď těší moderátorská dvojice Dana Morávková a Jan Čenský. Společně přivítají spoustu zajímavých hostů.

Diváci se ve Víkendové Snídani mohou těšit na skutečně nabitý program. V sobotu do studia zavítají oblíbení herci Sabina Laurinová a Vítězslav Jandák. Ráno navíc zpříjemní i hudba, vystoupí totiž kapela Queenie.

Na své si přijdou i ti, co bez ohledu na věk chtějí vypadat zkrátka skvěle. Čeká nás totiž líčení pro teenagery a rozhovor s hair stylistou Tomášem Arsovem.

Související obsah

​Neděle bude obzvláště rozmanitá. Televizní obrazovky ovládne česká Barbie Gabriela Jiráčková. Moderátorská dvojice ale neopomene ani děti a společně s nimi se bude věnovat navlékání korálků. Do studia zavítá i psychiatr Karel Nešpor.

Diváky čeká i politická talk show, ve které prezidentští kandidáti budou odpovídat na otázky moderátorky Báry Divišové. Ve speciálu Cesta na Hrad postupně vyzpovídá kandidáty, kteří mají podle volebních průzkumů největší šanci postoupit do druhého kola prezidentských voleb.

Doktor, který odhalil doping u Maradony, byl hostem Víkendové Snídaně:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz