Zajímavosti

Moderátor TV Nova bude brzy otcem. O jménu pro miminko už mají jasno

Gabriela Partyšová se rozhodla ukázat, že se neztratí ani v kuchyni. Společně s michelinským kuchařem uvařila výtečné pokrmy moderátorům Televizních novin Martinu Čermákovi a Veronice Petruchové. Martin se na akci objevil i se svou snoubenkou Simonou a pochlubili se zásadní novinkou. Budoucí manželé prozradili, že čekají holčičku a že už mají vybrané jméno.

Pro své hosty Gábina připravila menu o několika chodech, podávala se topinamburová polévka s lanýžovým olejem, mandarinkové rizoto s humrem a na závěr nechyběla sladká tečka v podobě tiramisu. Vrcholem večera však nebylo výtečné jídlo, ale novinka moderátora Martina Čermáka.

"Čekáme holčičku a narodí se v únoru. Bylo to plánované. Když jsme se stěhovali do nového domu, říkali jsme si, že tam chybí už jen miminko," svěřil se pořadu Život ve hvězdách Martin Čermák.

Související obsah

I přes všechno štěstí, které Martin se svou snoubenkou prožívá, nemohla chybět malá rozepře ohledně jména miminka. "Holčičí jméno jsme věděli hned," řekl mladý moderátor a jeho partnerka Simona s ním souhlasila. "To nám naskočilo okamžitě, ale na jménu chlapečka jsme se nemohli shodnout," popsala.

"Do té doby, než jsme zjistili, co to bude, jsme měli rozepře. Ani jednomu se nelíbilo jméno, který chtěl dát ten druhý. Takže zjištění, že je to holčička, nám to krásně vyřešilo. Jméno si však necháme ještě chvíli pro sebe," pousmál se moderátor s tím, že ještě chvíli budou mít malé tajemství.

Související obsah

Zatímco Martin Čermák už svou lásku našel, jeho kolegyně Veronika Petruchová svého pana Božského zatím nepotkala. "Stále hledám správný recept. Znám zatím ingredience, které mi chutnají, ale neznám jejich kombinaci, takže kdybys o někom věděla, Gábi," zavtipkovala krásná moderátorka a přirovnala její milostný život k dokonalému receptu.

Podívejte se, jak Martin Čermák svou snoubenku požádal o ruku:

tn.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz