Zajímavosti

Agáta odhalila těhotenské bříško. Stále krásnější, chlubí se Soukup fotkou

Agáta odhalila těhotenské bříško. Stále krásnější, chlubí se Soukup fotkou
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová | Zdroj: Profimedia

Ještě minulý týden se modelka a influencerka Agáta Hanychová ošívala nad představou, že by se na veřejnosti objevila v plavkách s odhaleným těhotenským bříškem. Tvrdila, že by to nebyl hezký pohled, s čímž ale rozhodně nesouhlasí její partner Jaromír Soukup. Moderátor na sociálních sítích zveřejnil fotografii nastávající maminky a chlubil se, jak to jeho lásce v požehnaném stavu sluší.

Jsou to už téměř dva měsíce, co modelka a influencerka Agáta Hanychová oznámila, že čeká miminko s moderátorem Jaromírem Soukupem. Od té doby si pár prožil několik velmi krušných chvil.

Nejprve modelka skončila v nemocnici kvůli samovolnému krvácení, jak jsme psali zde. Vše naštěstí dopadlo dobře. "Jsem z nemocnice zpátky doma. Miminko je v pořádku, což je nejdůležitější," svěřila se Agáta fanouškům na instagramu v 11. týdnu těhotenství.

Lékaři modelce naordinovali odpočinek a ona se začala více šetřit. Chvíli se zdálo, že nastávající rodiče už si budou moci užívat jen sebe, potažmo své blízké. Miliardář ale na konci října spadl z kola a ošklivě si poranil ruku, kvůli čemuž musel na operaci do nemocnice. Těhotná modelka tak doma zůstala jen se synem Kryšpínem a dcerou Miou.

Související obsah

​Když se vrátil domů, pečovala o něj jako vzorná přítelkyně. Takhle si ale volné dny ani zdaleka nepředstavovala. "Já chci odpočívat, protože přes ten týden je to fakt náročné. Klidně bych fakt celý víkend ležela," přiznala.

I když se před ní vznášela vidina úklidu, dokázala si představit i mnohem horší program. A to by bylo vzít děti do aquaparku. "Za prvé by mě tam viděla spousta lidí v plavkách s tím břichem, to fakt není hezký pohled. A za druhé je tam hodně lidí," ošívala se Agáta nad pro ni nepříjemnou představou (psali jsme zde).

Podle moderátora se však Agáta rozhodně nemá za co stydět. Na sociálních sítích se pochlubil fotografií, na které modelka odhalila bříško, a jasně dal nejen jí, ale i světu najevo, že se mu v požehnaném stavu moc líbí. "Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta," napsal moderátor ke snímku, který si během pouhé hodiny od zveřejnění vysloužil zhruba dvoutisícovku pozitivních reakcí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Soukup se opřel do Terezy H., ta se pak pustila na instagramu do Hanychové:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz