Zahraničí

Po vážné nemoci zemřela herečka z oblíbených seriálů. Bylo jí 47 let

Po vážné nemoci zemřela herečka z oblíbených seriálů. Bylo jí 47 let
Nicki Aycoxová | Zdroj: Profimedia

Ve věku 47 let zemřela herečka Nicki Aycoxová. Ta je známá díky svým rolím v seriálech Lovci duchů či Odložené případy. Od roku 2020 se potýkala s leukémií a o svém boji se zákeřnou nemocí informovala na sociálních sítích.

"Má krásná, chytrá, dravá, neuvěřitelně talentovaná a milující švagrová Nicki Aycoxová Raabová skonala, zatímco byl po jejím boku můj bratr Matt Raab. Nicki a Matt měli spolu krásný život v Kalifornii. Byla bojovnice a každý, kdo ji znal, ji miloval," sdělila na facebooku švagrová herečky Susan Raabová Cekloskyová.

Herečka v roce 2020 zjistila, že trpí leukémií. Původně si myslela, že jde o covid-19. O svém boji s nemocí informovala pravidelně na svém instagramu a webu Cashews and Olives. Naposledy své fanoušky pozdravila v březnu, kdy na videu zazpívala po chemoterapii.

Související obsah

Za svého života se Aycoxová proslavila v seriálech Lovci duchů, Odložené případy či Dark Blue, upozornil deník Daily Mirror. Zahrála si i ve filmech Akta X: Chci uvěřit nebo Jeepers Creepers 2. 

"Rozesmutněla mě zpráva o tom, že skvělá Nicki Aycoxová, naše první Meg Mastersová, skonala. Příliš mladá. Byla skvělá a repliky dokázala podat jako jed i jako med," napsal ke smrti 47leté herečky na twitteru tvůrce seriálu Lovci duchů Eric Kripke.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz