Zajímavosti

Geniální vychytávka s prodlužovačkou. Tento trik vám usnadní život

elektřina
Ilustrační foto | Zdroj: Getty Images

Mladík na tiktoku sdílel video, které usnadní život mnoha lidem. Spousta uživatelů elektroniky se totiž už alespoň jednou v životě vztekala nad přebytečným množstvím zamotávajících se kabelů a nevzhledně vypadajícími zásuvkami. Tomu už ale odzvonilo.

Uživatele sociální sítě TikTok šokovalo video mladíka, který se se světem rozhodl sdílet tajnou vychytávku. Zamyslel se totiž nad tím, k čemu slouží dvě nenápadné dírky na opačné straně prodlužovačky.

@stusrestohut Answer @tiktok my most successful video of 2021, not much but it’s something! #diy #diyproject #BIGASYOOX ♬ original sound - stusrestohut

Mladík poradil nalepit na opačnou stranu prodlužovačky pásku a dvě díry vyznačit fixou. Následně pásku nalepit někam, kam chcete prodlužovačku umístit, abyste zabránili otravnému visení kabelů.

"Dejte to tam, kam potřebujete, ujistěte se, že je to rovné, a vyvrtejte otvory," vysvětlil pokyny. Sám jako takové místo zvolil kraj pracovního stolu. Skrz pásku přivrtal do stolu dva šroubky, na které následně prodlužovačku umístil.

Související obsah

​Tahle vychytávka má hned několik výhod. Nejenže prodlužovací kabel nebude ležet na zemi, ale bude i snadno dostupný. Navíc vám nevzhledný kousek nebude kazit čistý prostor vašeho bytu.

Nová vychytávka, v Brně testují traktor bez řidiče:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz