Kulturní akce

Lenny si užila koncert v Praze. Fanoušci na něj čekali přes dva roky

Zpěvačka Lenny se konečně dočkala svého koncertu v O2 universu v Praze, který několikrát musela kvůli koronaviru odložit. Popsala zážitek ze svého zatím největšího koncertu a prozradila, jaký je rozdíl mezi českým a zahraničním publikem.

Koncert zpěvačky Lenny se ve čtvrtek večer konal v O2 universu. Původně se měl odehrát už před dvěma lety, ale plány zpěvačce zhatila pandemie. "Začátkem roku 2020 se začaly prodávat lístky a pak bohužel teda přišel šílený virus, takže se to o dva roky zpozdilo. Ale teď jsme tady byli a užili jsme si to, takže to všechno dobře dopadlo," řekla spokojená Lenny po koncertu.

Na vystoupení se prý připravovala téměř každý den. "Jsem člověk, který zkouší hodně a pravidelně. Na koncertu pak chci vypustit a pořádně si to užít, takže jsem každý den intenzivně jela, jen den před koncertem jsem si dala odpočinek. Připravovala jsem se fyzicky i hudebně, člověk musí být fit," popsala přípravy zpěvačka. 

Související obsah

​Na začátku září jí vyšlo nové album Heartbreak Culture, koncert se měl ale původně konat s písněmi alba předchozího. Fanoušci ale znali už i nové hity, které se nakonec Lenny rozhodla zazpívat. "Strašně mě to překvapilo, protože to byly poměrně nové věci. A opravdu lidi zpívali, znali ta slova," doplnila.

V hudební branži se pohybuje zpěvačka přibližně deset let a zpívá hlavně anglicky. "Lidi se mě pořád ptají, kdy už bude čeština, ale ta angličtina se mi osvědčila. Hlavně co se týče reprezentace naší země v zahraničí. Bohužel ta čeština je v tomhle trošku blok a já jsem se přesvědčila úspěchem své písničky Hello v Itálii, že ty hranice jde pokořit," řekla Lenny. 

Související obsah

​Čtvrteční koncert jí po dlouhé době ukázal rozdíl mezi českým a zahraničním publikem. "Lidi v Česku byli hodně slušní, mně přišli tišší a mají velký respekt. Jsou klidní, až bych řekla trošku zakřiknutí, ale Italové, tam je velký temperament, chytají vás málem za kotníky. Ta zkušenost je různá a mě to baví objevovat," uzavřela zpěvačka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz