Zajímavosti

Víkendová Snídaně nabízí program pro celou rodinu: Vytvořte si adventní věnec

Víkendová Snídaně nabízí program pro celou rodinu: Vytvořte si adventní věnec
Adventní věnec | Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Ve Víkendové Snídani se tento týden můžete těšit na herce Miroslava Etzlera, vystoupení zpěváka Janka Ledeckého či vyrábění adventního věnce. Vařit s vámi bude kuchařka Petra Vindyšová.

Víkendovou Snídaní vás tentokrát provede moderátorská dvojice Miluše Bittnerová s Pavlem Svobodou. V sobotu se můžete těšit na tvoření adventního věnce s Vlastou Černou, studio navštíví herec Miroslav Etzler a živě vystoupí zpěvák Janek Ledecký.

Vaše ratolesti se mohou těšit na cvičení a tančení s Karol a Kvidem. Čeká vás i hudební hitparáda, filmové okénko a oblíbené reportáže z Volejte Novu. Podívat se do Víkendové Snídaně přijde také herec Martin Zounar.

Související obsah

​V sobotu si s kuchařkou Petrou Vindyšovou uvaříte lososa s vychucenou strouhankou, omáčkou beurre blanc, plněnou šalotkou a máslovým bramborem. V neděli se můžete těšit na hovězí po burgundsku bez hovězího. 

V neděli vás čeká vystoupení pro děti s Míšou Růžičkovou, věnovat se budeme i myslivosti. Do studia se přijdou podívat i herci Sabina Rojková a Radek Melša z nové vánoční pohádky Největší dar. V rámci speciálu Cesta na Hrad vyzpovídá moderátorka Bára Divišová kandidáta na prezidenta generála Petra Pavla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz