Zajímavosti

Martin Dejdar: Na Floridu jezdím jako na chalupu. V divadle už hraju 35 let

Herec Martin Dejdar dlouhá léta žil s rodinou v USA, ale pak se vrátil do Česka. V exkluzivním rozhovoru to přímo ve Spojených státech prozradil reportérům Života ve hvězdách.

Herce Martina Dejdara diváci televize Nova velmi dobře znají. Ať už jako Ozzáka z Comebacku, nebo třeba jako majora Strouhala z krimiseriálu Specialisté. Divákům je také známá jeho láska k USA, kde několik let s rodinou žil.

Teď je na Floridě na hokejovém kempu Hockey Czech Florida. "Je to hokejový kemp pro amatéry i pro bývalé hokejisty, kteří se rozhodnou jet sem na deset dní se svojí partou, užít si Floridu, trénování s bývalými profíky z NHL, jako jsou Standa Neckář, Radek Dvořák, Tomáš Vokoun a podobní, proto jsme tady," vysvětlil Dejdar.

Související obsah

​Léta žila celá jeho rodina na Floridě. Syn Dejdara Matěj tam dokonce hrál hokej. Není divu, že místo berou jako svůj druhý domov. "Já se sem vracím moc rád, máme tady spousty přátel a kamarádů. Nechci, aby to znělo blbě, ale jezdím sem jako na chalupu," popsal herec.

Martin si na hokejový výlet musel odskočit z práce. Jak v televizi, tak v divadle má totiž v současné době hodně napilno. "Pokračuje natáčení deváté série Specialistů a další divadelní představení. Dovolil jsem si deset dní se 'flákat' a to se jen tak neodpouští. Takže hned po návratu do práce," řekl Dejdar.

Související obsah

​Se Studiem Ypsilon má Dejdar významné výročí. "Já to mám letos s tou Ypsilonkou takové zvláštní, protože to je moje 35. sezona. Já jsem tam naskočil jako student čtvrtého ročníku na DAMU a 35 let už tam hraju bez přerušení," překvapil herec.

Až by člověka napadlo, zda už tedy Martin Dejdar třeba nehodlá bilancovat. "Já nechci bilancovat, protože já si myslím, že když začneš bilancovat, tak něco končí. Mně se v žádném případě končit nechce, já bych ještě rád opruzoval nějakou dobu," uzavřel Dejdar.

Michal Čoudek, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz