Domácí

Děsivý případ v pražských Letňanech. Policie vyšetřuje nález tří těl

Policisté se od sobotního odpoledne zabývají případem z pražských Letňan. V nedalekém lesoparku byla nalezena tři těla bez známek života. Podle mluvčího pražské policie Richarda Hrdiny byla nařízena soudní pitva. Okolí je prozatím uzavřeno.

V sobotu odpoledne dostali pražští policisté hlášení o nálezu tří těl. Stalo se to v lese mezi pražskými Čakovicemi, Kbely a Letňany, v parku zvaném Havraňák. Případem se začali zabývat kriminalisté z oddělení vražd.

Na místo se okamžitě sjely policejní vozy. Podle starosty Čakovic Jiřího Vintišky (ODS) byla těla nalezena na poměrně frekventovaném místě. "Jedná se o rekreační oblast na rozhraní Letňan, Čakovic a Kbel. To území, kde se to stalo, spadá pod naši městskou část, ale je opravdu na rozhraní těch katastrů," dodal.

"Je to území, které je využívané zejména k rekreaci, protože je tam poměrně hodně lesoparků, lesů, luk a je to takové území, které je rekreační spojnicí," doplnil starosta.

Kriminalisté zjišťují, za jakých okolností k úmrtí došlo. Podle mluvčího pražské policie Richarda Hrdiny je příčina úmrtí zatím neznámá. U všech nalezených těl byla nařízena soudní pitva.

​"Okolí je naprosto uzavřeno. Všude jsou policejní hlídky," řekl v podvečer Hrdina na dotaz redakce TN.cz. Podle informací televize Nova policie v souvislosti s případem po nikom nepátrá. Je tedy možné, že by mohlo jít o dvojitou vraždu a sebevraždu. Další podrobnosti ale kriminalisté poskytnou až po soudní pitvě.

Podívejte se na vyjádření mluvčího pražské policie: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz