Zahraničí

Tragédie na lovu. Myslivce zastřelil vlastní pes

Tragédie na lovu. Myslivce zastřelil vlastní pes
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Tragicky skončil pro 32letého muže víkend na lovu v provincii Samsun v Turecku. Nabitou zbraň si měl při balení totiž odložit do kufru auta, tam však skočil jeho čtyřnohý mazlíček. Pes následně tlapou šlápl na spoušť a brokovnice vystřelila.

Zalovit si do turecké oblasti Alaçam vyrazil se svým čtyřnohým kamarádem o víkendu teprve 32letý Ozgur Gevrekoglu. V neděli však zemřel. Zastřelit jej měla jeho vlastní zbraň.

"Z vyšetřování vyplývá, že muž nabitou brokovnici položil do kufru svého auta. Když jeho pes naskakoval do vozu, jeho tlapa se dotkla spouště. Zbraň ale mířila na svého majitele," uvedl portál Daily Mail.

Související obsah

Ozgur byl na místě mrtvý. Podle tureckého portálu Cumhuriyet se přitom jen před 10 dny stal novopečeným tatínkem. Na lov tudíž zřejmě vyrazil na oslavu narození svého potomka.

Případem se zabývají policisté. Ti tělo následně převezli do márnice tamní státní nemocnice. Byla nařízena i pitva. Podle vyšetřovatelů je však nepravděpodobné, že by se dotyčný muž stal obětí cíleného útoku. Pracují zejména s verzí, že šlo o kuriózní nehodu.

Myslivec na Pardubicku postřelil svého kolegu. Hrozí mu čtyři roky (9/2022):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz