OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Čím potěšit (nejen) kluky? Co třeba stavebnicí LEGO®?

Když sháníte dárek pro kreativní děti a dospěláky, potřebujete opravdu dobrý nápad. Tady je pár našich tipů.

Sady kostek LEGO® Classic

Zdroj: Mall.cz

​​Vytvořte cokoli, co vás napadne, s obrovskými sadami kostek LEGO® Classic, nabitými LEGO® dílky, jako jsou kola, okna, oči, listy, vlajky, páky a samozřejmě i samotné kultovní kostky. Každá sada skýtá nové možnosti jak navrhnout a postavit něco skutečně originálního, a než se pustíte do vlastních dobrodružství, můžete se nechat inspirovat několika nápady v přiloženém návodu.

Postavte obrovská vozidla či maličkatá zvířátka nebo vytvořte něco, co bude kombinací obojího! Všechny sady se dají kombinovat, tak popusťte uzdu fantazie. Postav rozlehlé LEGO® hrady, a pak je rozeberte a přestavte na běsnící příšery. Díky neomezenému množství možností sestavení si každý přijde na své, včetně dospělých. Tyto sady skvěle pomáhají holkám a klukům od 4 let rozvíjet sebevědomí a kreativitu. Stavitelům všech věkových kategorií navíc nabízejí hodiny zábavy!

Stavebnice LEGO® City

Hraní patří i do města se sadami LEGO® City – nejlepší dárky k narozeninám a různým svátkům. Zorganizuj záchranáře, policisty a hasiče LEGO® City, zatkni padouchy, uhas všechny požáry a pak si odpočiň v centru města v pizzerii nebo u stánku s párky v rohlíku. Nebo se vydej na průzkum hlubin oceánu a nebeských výšin se sadami, ve kterých najdeš známé postavy z televizního seriálu LEGO® City Dobrodružství! Své vlastní LEGO® City si můžeš postavit a přizpůsobit přesně tak, jak ti to vyhovuje. O zábavu bude postaráno jak pro holky a kluky od 4 let, tak pro dospělé!

Na správné koleji s LEGO® vlaky

Zdroj: Mall.cz

​Nastupte do vlaku s cílovou stanicí fantazie (pozor na dveře)! Postavte svět LEGO® vláčků a kolejí a kupte si lístek k nekonečným stavitelským dobrodružstvím.

Stavebnice NINJAGO®

Spojte síly s Wu, Kaiem, Lloydem, Zanem, Nyou, Jayem a Colem a bojujte s nepřátelskými silami. Staňte se nindžou se sadami LEGO® NINJAGO®, které jsou nejlepšími dárky k narozeninám, svátkům a zvláštním příležitostem. Holky a kluci od 4 let a dospělí fanoušci televizního pořadu NINJAGO® Mistři Spinjitzu a filmu LEGO® NINJAGO® se mohou přidat k mistrům Spinjitzu a chránit NINJAGO® City před zlými vetřelci, mohou stavět úžasné NINJAGO® hračky, roboty, minifigurky, ozbrojená vozidla, motorky, draky, chrámy nindžů a jiné budovy. V tomto světě plném nesčetných pokladů můžete při stavění svých vlastních akčních filmových scén a vytváření jedinečných příběhů zažít nekonečná dobrodružství!

Stavebnice Jurský park

Zdroj: Mall.cz

​Vstupte do světa LEGO® Jurassic World™, ve kterém se toulají dinosauři a ve kterém už na Vás čeká dobrodružství. Mezi hračkami a dárky LEGO® Jurassic World™ pro děti a dospělé, inspirovanými filmy o Jurském parku, najdete úžasná vozidla, minifigurky hrdinů, legendární budovy, laboratoře, vědecké vybavení a další. Sady jsou plné dinosauřích hraček všech tvarů a velikostí včetně triceratopsů, velociraptorů a T. rexů. Ať už jste fanouškem filmů o Jurském parku nebo začínajícím vědcem, který si chce zdokonalit své paleontologické dovednosti, nabízí se vám hodiny pořádné zábavy pro holky i kluky!

Komerční článek

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz