Domácí

Řidička v Praze srazila šestiletou holčičku. Nezastavila a jela dál

V pražské ulici Vysočanská srazilo v neděli večer auto šestiletou dívku. Řidička podle policie od nehody odjela. Hlídka ji zastavila až ve více než deset kilometrů vzdálených Hovorčovicích. Alkohol žena nenadýchala a podle agentury Aktu.cz tvrdila, že si ničeho nevšimla. Holčička skončila v nemocnici s poraněním nohy, podle záchranářů ale nebyla v ohrožení života.

Na pražské Vysočanské ulici srazilo v neděli večer auto šestiletou dívku. Vozidlo po nehodě nezastavilo, ale pokračovalo v jízdě dalších více než deset kilometrů.

"Došlo k drobnému zranění dítěte, řidička poté jela dál směrem na Čakovice až do Hovorčovic, kde ji zastavili policisté. Dechová zkouška byla negativní," popsal TN.cz mluvčí policie Jan Rybanský.

Související obsah

​Podle mluvčí záchranářů Jany Poštové měla holčička poraněnou nohu. Jinak ale normálně komunikovala a nebyla v ohrožení života. "Posádka záchranářů šestiletou dívenku ošetřila a předala k další péči do nemocnice," uvedla.

Podle agentury Aktu.cz sledoval řidičku až do Hovorčovic údajný svědek nehody. Žena hlídce po zastavení měla tvrdit, že si žádného incidentu není vědoma. "Celý případ si převzali kolegové z dopravních nehod, kteří budou zjišťovat okolnosti dopravní nehody," řekl Rybanský.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz