Domácí

V Mariánských Lázních hořel obchodní dům. Kouř se dostal i do prodejny potravin

V Mariánských Lázních hořel obchodní dům. Kouř se dostal i do prodejny potravin
Požár obchodního domu v Mariánských Lázních | Zdroj: HZS Karlovarského kraje

V pondělí ráno zasahovali hasiči z Karlovarského kraje u požáru v obchodním centru v Mariánských Lázních. Do prodejny potravin Tesco se dostal kouř. Oheň nejvíce zasáhl vedlejší prodejnu sportovních potřeb a sklady.

V pondělních ranních hodinách vyjížděli hasiči k požáru obchodního domu v Mariánských Lázních. Podle mluvčího hasičů Karlovarského kraje Martina Kasala propukl požár ve skladu. V prodejně potravin se oheň přímo nerozšířil, dostal se do ní ale kouř.

Související obsah

Hasičům se po příjezdu podařilo požár lokalizovat. Událost se obešla bez zranění. Vyšetřovatelé se nyní zabývají příčinou požáru a výší škody. Kromě skladů oheň nejvíce zasáhl prodejnu sportovních potřeb.

"Aktuálně probíhá vyklízení skladu, který vyhořel komplet, rozebírání konstrukcí, skladovacích ploch, regálů a tak podobně, aby se vyloučila další ohniska," uvedl v pondělí krátce po deváté hodině mluvčí Kasal.

​​Na konci listopadu hořelo na Karlovarsku v prodejně Penny Market v Chodově. Plameny se brzy podařilo dostat pod kontrolu, objekt požáru byl ale kompletně zničený. Požár měl podle policie zavinit 18letý mladík, který si chtěl nabít svůj mobilní telefon:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz