Domácí

Při explozi bytu v Kopřivnici se zranil muž. Hasiči evakuovali desítky lidí

Při explozi bytu v Kopřivnici se zranil muž. Hasiči evakuovali desítky lidí
Zranil se člověk | Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Záchranářské složky vyjížděly ve čtvrtek večer do Kopřivnice. Při výbuchu bytu se tam zranil 29letý muž. Hasiči museli desítky lidí z domu evakuovat.

Jednotky přijaly oznámení o explozi v bytě v Kopřivnici ve čtvrtek po půl deváté večer. "Zasahujeme u zřícené příčky v jednom z bytů, pravděpodobně následkem menší exploze," informovali na twitteru moravskoslezští hasiči.

Zranil se jeden člověk. Podle mluvčího záchranářů Lukáše Humpla se jedná o 29letého muže, kterého zdravotníci převezli do nemocnice se středně vážnou popáleninou ruky a části obličeje.

Související obsah

Hasiči museli evakuovat desítky lidí z domu. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS). Příčinu exploze zjišťují policisté. "Jakmile to okolnosti dovolí, proběhne ohledání místa exploze za účasti policejních pyrotechniků a kolegů z odboru kriminalistické techniky a expertiz. Policisté jsou v kontaktu se samosprávou a statikem. Budeme pracovat na místě zřejmě celou noc," doplnili na sociálních sítích policisté.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz