OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Showroom Mototechna Drive vyhrává v soutěžích o nejlepší kamenné prodejny

Showroom Mototechna Drive vyhrává v soutěžích o nejlepší kamenné prodejny
Zdroj: AAA Auto

V rámci široké nabídky svých služeb již před pár lety rozšířila skupina AURES Holdings svoji činnost o střednědobý pronájem nových automobilů pod značkou Mototechna Drive. Mototechna, která je, snad i trochu díky své historii sahající až do roku 1949, vnímaná velice pozitivně, si klade za cíl odlišit se od konkurence mimo jiné i kvalitními službami a nadstandardní zákaznickou zkušeností. Proto svěřila první pražskou pobočku Mototechny Drive designerskému studiu MORIS design. Koncept prodejny nadchl i odbornou porotu v rámci POPAI Awards 2022, kde získal prvenství v kategorii Automotive. Zvítězil i v prosincovém kole hodnocení zákaznického zážitku Visa Czech Top Shop.

Návštěva pražské pobočky Mototechna Drive je pro zákazníka již od začátku loňského roku o pocitu luxusu, komfortu a vysokého standardu služeb. Designeři záměrně pracovali se skromným exteriérem, který násobí „WOW“ efekt Showroomu u nově příchozích zákazníků. Po uvítání jsou zákazníci usazeni do komfortních sedaček v čekací zóně, která je dostatečně oddělena od části se stoly a zajišťuje tak klientům plné soukromí při předávání citlivých údajů. Pokud to ovšem klientům nevyhovuje, je zde připravený VIP salónek, který svou klubovou atmosférou jasně ukazuje výjimečnost klientovy návštěvy. Klientům čas v prodejně zpříjemní nejen luxusní vybavení Showroomu, ale také malý bar nabízející jen to nejlepší drobné občerstvení včetně vybraných nápojů.

Zdroj: AAA Auto

​Prostory Mototechna Drive nadchly i odbornou porotu, která se rozhodla koncept ocenit v rámci 14. ročníku konference o trendech, perspektivách a změnách v oboru marketingové komunikace v retailu. Koncept tak získal ocenění POPAI Awards 2022 v kategorii Automotive. Showroom se stal zároveň vítězem prosincového kola hodnocení zákaznického zážitku Visa Czech Top Shop. „Našim cílem bylo zákazníkům nabídnout pocit luxusu a jsme rádi, že jsme dali příležitost čtvrt století fungující designerské formě, která navrhla prostory nad naše očekávání. Showroom aspiruje i na ocenění v rámci světové soutěže Euroshop RetaiDesign Award, které se bude udělovat na únorovém veletrhu v Düsseldorfu EuroShop 2023, ale to už předbíháme,“ uvedl Petr Vaněček, provozní ředitel skupiny AURES Holdings, kam Mototechna Drive patří i s dalšími značkami jako AAA AUTO, Mototechna nebo Driverama.

Zdroj: AAA Auto

​Mototechna Drive nabízí k pronájmu na stovku vozů patnácti automobilových značek, standardně na 6 měsíců s možností prodloužení až na jeden rok. Poté zákazník přesedá do dalšího nového auta dle svého výběru. Má tak možnost každého půl roku usednout za volant jiného vozu, nebo vyzkoušet jiný model či značku. V zimě může využít výhod SUV a v létě zažít adrenalin ve sportovním coupe. V ceně pronájmu je nastaven limit nájezdu 30 000 km ročně a individuálně je možné domluvit se i na vyšších variantách. „Ceny pronájmu se liší podle značky a modelu. V nabídce máme malé vozy typu Peugeot 208 s měsíční splátkou bez DPH kolem 7 000 korun měsíčně, ale lze si pronajmout i luxusní vůz některé ze značek velké německé trojky BMW, Mercedes či AUDI za cenu od 15 000 korun měsíčně. Celý proces jsme schopni zprocesovat do 1 hodiny od zadání poptávky,“ vysvětlil Vaněček. V ceně měsíčního pronájmu jsou vždy i doprovodné služby a poplatky přímo spojené s provozem vozidla. Zákazník tak již neřeší pojištění, dálniční známky, poplatky a také nákup sezónních pneumatik a náklady na servis vozu. Mototechna Drive předala za dobu své existence přes pět a půl tisíce aut a aktuálně jejích služeb využívá na tisíc klientů.

Komerční článek

K tématu AAA AUTO

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz