Domácí

Policie hledá čiperné důchodce. Po jejich návštěvě restaurace vznikla škoda 50 tisíc

Policie na Chebsku řeší kuriózní případ. Pátrá po čtveřici důchodců, která by mohla pomoct s dopadením neznámého pachatele. Ve stejné době měli senioři totiž navštívit restauraci, ze které podezřelý odcizil tašku s velkou finanční hotovostí.

Policisté pátrají po čtveřici důchodců, která v listopadu loňského roku navštívila Františkovy Lázně. Senioři se totiž pravděpodobně stali svědky zločinu v jedné z tamních restaurací.

Dosud neznámý pachatel tam měl v sobotu 12. listopadu loňského roku odcizit volně pověšenou tašku s finanční hotovostí, platební kartou, osobními doklady, klíčem od auta a fotoaparátem značky Sony. Tím způsobil škodu ve výši 50 tisíc korun.

Související obsah

​"Policisté z Obvodního oddělní Františkovy Lázně ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," informovali policisté.

Žádají proto svědky, kteří se v době krádeže v restauraci nacházeli, aby se obrátili přímo na policisty z Františkových Lázní. Předat informace mohou ale i na kterémkoli jiném obvodním oddělení.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz