Krimi

Muž chtěl pomoct ženě a skončil v nemocnici. Hrozí, že zůstane ochrnutý

Muž chtěl pomoct ženě a skončil v nemocnici. Hrozí, že zůstane ochrnutý
Napadený muž | Zdroj: Policie ČR

Pražští kriminalisté se od konce loňského října zabývají případem napadeného 23letého muže. Ten zůstal v bezvědomí ležet před nočním klubem v Argentinské ulici, kde předtím pomáhal neznámé dívce. Právě po její totožnosti policie pátrá. Mladík zůstává ve velmi vážném stavu.

Případ se stal 30. října. Před nočním klubem v pražské Argentinské ulici požádala mladá žena mladíka o pomoc. Jejímu kamarádovi se udělalo nevolno a potřeboval vodu. Mladík neváhal a vyrazil hledat čistou vodu, v té chvíli ho ale někdo napadl. V bezvědomí zůstal ležet na ulici, kde ho pak zachránili zdravotníci.

Mladíkův stav se dodnes výrazně nezlepšil. "Jeho zranění jsou tak vážná, že bojuje v nemocnici o život a nekomunikuje. S největší pravděpodobností, pokud přežije, zůstane navždy zcela ochrnutý," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.

Související obsah

Policisté tak v souvislosti s případem prosí veřejnost o pomoc s nalezením dívky, která požádala napadeného o pomoc. "Jedině ta by mohla poskytnout potřebné informace k objasnění celého případu," doplnil Hrdina.

Kromě toho kriminalisté vyzývají i případné další svědky, kteří by mohli poskytnout nějaké informace k případu, aby se přihlásili na linku 158.

V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli za těžké ublížení na zdraví až desetiletý trest.

Oblečení napadeného muže | Zdroj: Policie ČR
TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz