Domácí

Naďa Urbánková skončila v nemocnici. Modlete se za ni, prosí dcera

Naďa Urbánková skončila v nemocnici. Modlete se za ni, prosí dcera
Zpěvačka Naďa Urbánková | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a herečka Naďa Urbánková (83) skončila v nemocnici. Bojuje s covidem-19, lékaři k ní nepustí ani nejbližší rodinu. O zdravotním stavu své maminky informovala ve čtvrtek na sociálních sítích její dcera Jana Fabiánová (43). Všechny příznivce prosí o modlitby uzdravení.

"Jestli máte v téhle nelehké době kousek modlitby nazbyt, prosím, věnujte ji dnes mojí mamince. Je v nemocnici s covidem a není jí vůbec dobře," oznámila na sociálních sítích Jana Fabiánová.

Podle informací Blesku byla Naďa Urbánková původně hospitalizována na interně v Pelhřimově, odkud ji však převezli ve vážném stavu do Prahy.

Související obsah

​"Prosím, nevolejte jí, nemůže k telefonu. Jen na ni, prosím, myslete. Pokud jí budete chtít něco vzkázat, klidně piště pod post. Vytisknu to pro ni a nechám předat. Bohužel ani já k ní momentálně nesmím. Děkujeme vám za soucit a pochopení. Buďte zdrávi a mějte se rádi," dodala dcera.

Zpěvačka Jana Fabiánová má o svou maminku starost mimo jiné i proto, že v minulosti bojovala s rakovinou prsu. Musela podstoupit několik chemoterapií a ozařování, přišla také o obě ňadra. Se zákeřnou nemocí se ale Naďa Urbánková statečně poprala a dcera věří, že i covid překoná. 

Podívejte se na reportáž, jak Naďa Urbánková oslavila jubilejní 80. narozeniny (07/2019):

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz