Zajímavosti

Harapes, Zawadská i Vyskočilová. Hvězdní hosté ve Víkendové Snídani

Tento týden se ve Víkendové Snídani můžete těšit na známé tváře českého showbyznysu. Přijde Valérie Zawadská, Vlastimil Harapes, Iveta Blanarovičová i Anife Vyskočilová. Sledujte TV Nova v sobotu i v neděli od 7:55.

Víkendovou Snídaní vás tentokrát provede moderátorská dvojice Miluše Bittnerová a Pavel Svoboda, kteří ve studiu přivítají herečku a dabérku Valerii Zawadskou. V sobotu se také můžete těšit na vystoupení kapely Vesna.

Spolu s Víkendovou Snídaní se také můžete vydat za masopustním průvodem. Dozvíte se několik zajímavostí o pěstování zeleniny v zimě a do svých receptů vás zasvětí Besky, která upeče dort k 29. narozeninám televize Nova.

Související obsah

​V neděli Besky ukáže, jak můžete doma připravit buddha bowl, což je populární pokrm v misce složený z pestrobarevných, ale hlavně výživných ingrediencí. Studio pak navštíví také herečka Iveta Blanarovičová a herec Vlastimil Harapes.

Těšit se můžete i na vztahovou koučku Barboru Kravčíkovou, která poradí různé triky na to, jak žít ve spokojeném vztahu. A Víkendovou Snídani navštíví i tanečnice Anife Vyskočilová.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz