Zajímavosti

Veroniko, měla bys mlčet! Anife Vyskočilová radí Žilkové s rozvodem

Anife Vyskočilová se s ničím nepáře. V úterním pořadu TALK! mluvila nejen o svém rozvodu s Ivanem Vyskočilem, ale také o momentálně nejpopulárnějším páru, který se rozvádí. Veronice Žilkové vzkázala i cenné rady ohledně toho, jak se má chovat.

Herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová řekla, že bulvár udělal z jejího rozvodu něco, co nebyl. Podobné to podle ní může být i v případě rozvodu Martina Stropnického a Veroniky Žilkové, který se nyní řeší napříč médii. Proto má pro Žilkovou několik zásadních rad.

"Nemůžete říct takové ženě, aby zůstala v klidu. Proto já nechci mluvit o svém vztahu veřejně, protože pak bych do toho zapojila třetí osobu. Takové věci se mají řešit v nejužším okruhu. Strašně moc ji lituju," zmínila Vyskočilová.

Související obsah

"Myslím si, že z toho chtějí vyjít s čistým štítem a říkají ty věci, aby to napravili. Proto o tom mluví do médií," myslí si Anife s tím, že by podle ní bylo nejlepší, kdyby dvojice udělala rozhovor před médii společně. A novináři by tak měli informace od obou stran v jednu chvíli. 

Podle ní se v dnešní době nedá ničemu věřit. "Proto to také neřeším. Je to pro mě ještě větší zátěž, abych řešila Stropnického, Žilkovou a nějakou mladou asistentku, prosím vás," směje se Vyskočilová. Informovaná prý ale je, protože se k ní ty informace údajně dostávají samy.

Související obsah

​Sice má Vyskočilová se Žilkovou společný veřejný rozvod, v něčem Anife ale vidí zásadní rozdíl. "Mě Ivan neopustil s mladší asistentkou, my jsme se prostě rozvedli. Co jí doporučuji, jestli chce, aby z toho vyšla jako dáma, měla by odstoupit a nevyjadřovat se vůbec k ničemu. To opravdu Veronice přeju, aby to vydržela," uzavírá Vyskočilová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz