Zajímavosti

WhatsApp oznámil velkou novinku. Konec trapasům s překlepy

WhatsApp oznámil velkou novinku. Konec trapasům s překlepy
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp oznámila významné vylepšení. Umožní uživatelům změnit obsah zprávy ještě 15 minut po jejím odeslání. Adresát sice uvidí, že byla zpráva upravena, ale původní obsah se mu nezobrazí. Společnost Meta chce tímto krokem dát uživatelům možnost opravit případné chyby v odeslaném textu.

Více času na rozmyšlenou, možnost opravy chyb a dodávání kontextu do již odeslaných zpráv by mělo uživatelům aplikace WhatsApp dát její nové vylepšení. Ti totiž nově mohou opravovat poslané zprávy ještě 15 minut poté, co stiskli zelenobílé tlačítko na pravé straně obrazovky, uvedla společnost ve svém prohlášení.

Má to však jeden háček. Před adresátem totiž neskryjete to, že byla zpráva upravena. Podle webu BBC ale nebude možné zobrazit původní znění odeslaného textu. Podle společnosti Meta, která WhatsApp spravuje, se nová funkce rozšíří mezi všechny uživatele v následujících týdnech.

Související obsah

Někteří si však změny mohou všimnout již nyní. Stačí se podívat přímo do své aplikace. "Stačí, když dlouze stisknete odeslanou zprávu a z nabídky vyberete možnost Upravit," dodala společnost.

Meta dostala rekordní pokutu. Posílala data Evropanů do USA:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz