Zajímavosti

Drsný vzkaz Stropnickému: S novým chlapem se mám líp, tvrdí Žilková

Drsný vzkaz Stropnickému: S novým chlapem se mám líp, tvrdí Žilková
Veronika Žilková a Martin Stropnický | Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková má za sebou nelehký rok, který by stál hodně sil snad každého. Definitivně od ní odešel manžel Martin Stropnický a požádal o rozvod. Místo sebelítosti si však herečka užívá života. Vypadá to, že velkou zásluhu na tom má i hudebník Josef Holomáč, se kterým tráví spoustu času. Díky poslednímu společnému zážitku si uvědomila, že s ním se má mnohem lépe.

​Přestože odchod velvyslance Martina Stropnického od rodiny přišel jako rána z čistého nebe, vypadá to, že se Veronika Žilková rychle oklepala. Herečka poslední dobou tráví čas s rockerem Josefem Holomáčem, se kterým zažívá spoustu nového. Stropnickému se rozhodla poslat vzkaz, že si odloučením polepšila.

"Nevěstě hlavu, když vás někdo opustí, dá se začít znovu a líp. Mám druhé mládí, díky nově objevenému světu, který bych nikdy nepoznala, kdybych nebyla ze starého světa 'vystrčena'. Živote, díky," napsala Veronika Žilková na instagramu.

Související obsah

S novým přítelem jako by herečka omládla. A není divu, Josef Holomáč pro ni chystá nevšední zážitky, které nikdy předtím nezažila. Dokonce Žilkovou pozval na koncert kapely Iron Maiden, což ji zprvu zaskočilo. "Jdu na svůj první koncert heavy metalu na kapelu Iron Maiden. Poradíte mi, prosím, co obléknout? Co na sebe na filmový festival, vím, ale co na heavy metal, to fakt nevím. Děkuju," zeptala se na sociálních sítích Žilková sledujících.

"Červenou koženou bundu, triko, rifle, tenisky a klidně černé triko. Červená vám sluší, a proto tu červenou bundu určitě," poradil jeden z fanoušků, kterého nakonec herečka poslechla a skutečně si červenou bundu oblékla.

Zdeněk Troška vždy točil s radostí, vzpomíná Žilková (5/2023):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz