Sympatický Zdeněk Godla oznámil konec své herecké kariéry. Rozhodl se ukončit veškeré natáčení a vrátit se zpět k manuální práci. Godla chce prý hlavně klid a to, aby nebyl vidět.
Hvězda seriálu Most se vrací ke své původní profesi. Godla se často netajil tím, že mu kopáčství a zednictví schází. Ve čtvrtek na sociálních sítích oznámil, že už nechce mít s herectvím nic společného a začne opět pracovat jako dřív.
"Tak ode dneška končím, ukončuji veškeré natáčení a jdu zpět do práce. Ať mám klid od médií, už nechci mít nic s herectvím. Herec nejsem a nikdy nebudu," zveřejnil Godla na facebooku.
Nechce už jakkoliv vystupovat ve veřejném dění. "Že je to konec, mi je líto, ale už nemůžu dále pokračovat. Omlouvám se touto cestou známým, fanouškům, co mi zbyli. Už o mně neuslyšíte. Nikde mě nebude vidět. Děkuji všem za vše, sbohem," dodal Godla.
Náhlý konec kariéry může souviset s jeho nedávnými finančními potížemi. Podle Extra.cz mu totiž soud kvůli neplacení dluhů zrušil insolvenci a poslal ho i s manželkou zpět do 19 exekucí. Redakce TN.cz Godlu kontaktovala, ten však nezvedal telefon.
Zdeněk Godla o Ordinaci. Před vstupem do seriálu měl strach (4/2023):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz