Zajímavosti

Velká zpověď Artura Štaidla: V mém životě není žádná holka

Syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla se narodil do světel reflektorů. Artur Štaidl (26) dal v pořadu Život ve hvězdách exkluzivní rozhovor o dětství i dospívání. Mimo jiné prozradil, že je momentálně nezadaný.

​Artur se musel vypořádat s tím, že byl odmalička známý. "Pro mě to bylo dost náročné. Ve škole se to taky projevilo, měl jsem od spolužáků před obličejem titulky z bulváru. Nebylo to příjemné, na základce jsem neměl kamarády, jen dva nejbližší. Učil jsem se s tím žít," zavzpomínal Štaidl. 

Po slavných rodičích zdědil Artur nemalé jmění, které by si mohl bezstarostně užívat. On ale nechce usnout na vavřínech. Vystudoval hotelnictví, živil se jako barman a prodával i vodní dýmky. Nezahálí ani teď. "Jsem obchoďák pro agenturu s digitálním marketingem. S kamarády máme ještě firmu, se kterou dovážíme žvýkací tabák," doplnil.

Související obsah

​A aby toho nebylo málo, pustil se do studia psychologie. Ovlivnilo ho samozřejmě i jeho náročné dětství a to, co všechno prožíval. "Toto rozhodnutí ovlivnilo ale i to, jak jsem k tomu přistupoval a jak jsem se s tím vypořádal," míní mladík.

Syn popové princezny a jednoho z nejúspěšnějších muzikantů u nás se samozřejmě zabývá i hudbou. Hej pane diskžokej nebo Mží ti do vlasů ale budete v repertoáru jeho metalové skupiny Behind the Mirror hledat těžko. "Jsem multižánrový, doma si rád pustím klasickou hudbu, zajdu na jazz a ten metal jsem v sobě vždycky tak nějak měl. Ta kapela se rozpadla 2018, ale vypadá to, že se zase dáme dohromady," doufá.

Související obsah

​Arturovi se daří dobře, ale nemá nyní žádný vztah. "Momentálně v mém životě žádná holka není. Nechávám tomu volný průběh a prostě se uvidí, nějak to nevyhledávám," prozradil Artur v rozhovoru v Itálii, kde se natáčela část třetí řady minisérie Iveta, která přiblíží temnější období jejího života. Podle Artura se to tvůrcům podařilo vystihnout. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz