APLIKACE TN.CZ
Domácí

Děsivá nehoda u Plzně má tragickou dohru: Holčička v nemocnici nakonec zemřela

Děsivá nehoda u Plzně má tragickou dohru: Holčička v nemocnici nakonec zemřela
Nehoda mezi Plzní a Nepomukem | Zdroj: HZS Plzeňského kraje

Holčička, která v pondělí večer utrpěla vážná zranění při dopravní nehodě na Plzeňsku, zemřela. Podle policie se ji pokusila zavraždit její matka. Ta měla pod vlivem alkoholu a drog záměrně do protisměru.

Velmi vážná pondělní dopravní nehoda na silnici mezi Plzní a Nepomukem má tragickou dohru. Malá holčička, která byla jednou ze čtyř zraněných a kterou záchranáři v kritickém stavu převezli do nemocnice, svým zraněním nakonec podlehla. Její smrt potvrdili policisté.

Bohužel musíme konstatovat, že holčička zemřela. Případem se i nadále zabývají krajští kriminalisté,“ oznámila vedoucí oddělení tisku a prevence plzeňské policie Pavla Burešová.

Související obsah

Strážci zákona z nehody viní matku osmileté dívky, která podle nich řídila pod vlivem alkoholu a pervitinu. Už před úmrtím dívky ji obvinili ze spáchání „zvlášť závažného zločinu vražda ve stádiu pokusu“. Podle Burešové je ovšem možné, že se nyní právní kvalifikace činu změní.

Při tragické srážce dvou aut zemřelo 6 lidí, přežil jen 7letý hoch. Rodina v jednom z nich měla spěchat na pohotovost (10/2025):

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz