Pražské hygienické stanici se podařilo odhalit ohnisko nákazy hepatitidy typu A. Ta se šířila v jedné z restaurací v Praze 6, kde měla být zanedbána osobní i provozní hygiena. Hygienici proto vyzývají lidi, aby se nechali očkovat.
Ačkoliv se situace s výskytem žloutenky v českém hlavním městě stabilizovala, hygienici mají stále plné ruce práce. Naposledy se jim v jedné pražské restauraci podařilo odhalit ohnisko nebezpečné nemoci, informovala pražská hygienická stanice na síti X.
„Jedna restaurace a devět nemocných hepatitidou A, to je výsledek šetření hygieny v jedné z restaurací na pražském Dlabačově. Onemocněl majitel restaurace i štamgasti,“ uvádí příspěvek. „Zjistili jsme závady v osobní i provozní hygieně. Restaurace je preventivně uzavřena,“ dodává.
Výskyt žloutenky typu A v Praze hygienici loni na podzim označili za lokální epidemii. Situace se pak zlepšila, podle odborníků ale riziko stále hrozí. „Výskyt virové hepatitidy A v Praze vykazuje zpomalení nárůstu nových případů. Od 1. 1. 2026 evidujeme celkem 159 případů onemocnění,“ uvedla hygienická stanice ve středu na síti X.
Žloutenka typu A má spoustu příznaků, kterými se může projevit. „Nejčastější jsou únava, nechutenství, zvracení, průjmy, teploty, vzácněji bolesti svalů a kloubů, bolesti břicha, tmavá moč a světlá stolice. Pacienti, u nichž se žloutenka rozvine, mají typicky žluté bělmo a žlutou, svědivou kůži,“ vysvětluje Státní zdravotní ústav na webu.
Nejlepší prevencí je podle odborníků důsledné dodržování osobní hygieny a očkování. „K získání dlouhodobé ochrany proti infekcím způsobeným virem hepatitidy A je nutné přeočkování druhou dávkou, které se provádí za 6–18 měsíců po podání první dávky,“ uzavřel ústav.
Stát zaspal při přípravách na žloutenku. Situaci podcenil, tvrdí experti (11/2025):
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz