APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ŘSD překvapilo řidiče. Most na vytížené silnici I/4 otevřelo o měsíc dřív

Příjemné překvapení si pro řidiče přichystalo Ředitelství silnic a dálnic. Most u Nerestce na vytížené silinici I/4 (Praha - Strakonice) opravilo o měsíc dříve, než původně předpokládalo. Most bude od páteční 15. hodiny opět otevřený, na spodní části budou technici pracovat až do listopadu, to už ale bez omezení dopravy.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz