APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

USA nechaly v Afghánistánu bombardovat nově dobyté pozice Tálibánu

USA vyslaly v sobotu večer strategické bombardéry B-52 Stratofortress proti bojovníkům Tálibánu, kteří po stažení amerických vojsk z Afghánistánu získávají kontrolu nad stále větším územím. Útok směřoval k Tálibánem nedávno dobytému městu Sheberghan, které je druhým provinčním hlavním městem, který získal pod svoji nadvládu. Podle mluvčího afghánské armády Fawáda Amana nálet způsobil Tálibánu těžké ztráty, avšak doposud se neobjevily žádné záběry, které by jeho tvrzení potvrdily.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz