Zpravodajství

Miss World ve Snídani s Novou

Miss World ve Snídani s Novou

Od letošního 30. září je nejkrásnější ženou planety oficiálně Češka, Taťána Kuchařová. Na velkém finále ve Varšavě totiž porazila 103 konkurentky a byla korunována Miss World 2006.

Zdroj: TV Nova

Je to největší úspěch české krásy vůbec. Před Taťánou Kuchařovou bodovaly jen Alena Šeredová, která na Miss World v roce 1998 skončila čtvrtá, a Monika Žídková, která se v roce 1995 stala Miss Europe.

Táňa byla vzácným hostem Snídaně s Novou. Blondýna, které leží celý svět doslova u nohou, přijela do Česka trávit vánoční svátky.

Kuchařová si je vychutná v rodinném kruhu. Poté ji čeká maratón dalších společenských událostí. Nejkrásnější dívka světa se za rok svého panování na trůnu Miss podívá téměř do všech koutů zeměkoule.

Nejraději ale je v malebném východočeském Opočně, kde žijí její rodiče. Při Vánocích se tak Táňa odreaguje a nebude myslet na tisíce ctitelů, kteří by rádi získali její srdce.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz