Zpravodajství

Z benzinky si z pistolí v ruce odnesl čtvrt milionu korun

Z benzinky si z pistolí v ruce odnesl čtvrt milionu korun
Zdroj: TV Nova

Další benzinovou čerpací stanici tentokrát v Hájku u Karlových Varů přepadl během svátečních dnů zatím neznámý lupič. S pistolí v ruce přinutil obsluhu k vydání čtvrt miliónu korun. Podobu zloděje však policie zná.

Čerpací stanice má otevřeno každý den od šesti ráno. V době kdy k ní přijel lupič, tady nebyl žádný zákazník. S tím zloděj zřejmě počítal. Vše se odehárlo hned ráno, když se otvíralo a majitel tady byl sám, úplně sám. Muž, který se podle všeho ani nemaskoval vešel dovnitř.

Na překvapeného pumpaře namířil pistoli a chtěl peníze. Požadoval na třiatřicetiletém čerpadláři vydání finanční hotovosti. Ten řekl, že žádné peníze nemá. To ale lupiče nevyvedlo z míry. Donutil čerpadláře otevřít trezor zabudovaný v podlaze, ve kterém byla tržba za poslední tři dny. Pak čerpadláři poručil, aby si lehl na zem, zajistill dveře proti otevření a zmizel i se čtvrtmilionovým lupem.

Pumpaře osvobodil asi po třičtvrtě hodině řidič, který si sem přijel natankovat

Čerpací stanice je na odlehém místě, ale řidiči sem jezdí poměrně často. Prostor u stojanů sleduje průmyslová kamera. Policie tak má k dispozici popis lupiče. Na sobě měl zemlené motérky a mluvil česky. Mělo by se jednat o muže ve věku 30 až 43 let, asi 180 cm vysokého. Pokud se podaří policistům lupiče chytit, může si za mřížemi odsedět až deset let.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz