Zpravodajství

Kriminalisté řeší podivný případ smrti muže, který vypadl z vlaku

Kriminalisté řeší podivný případ smrti muže, který vypadl z vlaku
Zdroj: TV Nova

Olomoučtí kriminalisté řeší záhadné úmrtí muže, který v sobotu vypadl z jedoucího vlaku. K tomu, aby vyskočil z okna, musel rozbít speciální sklo v nástupních dveřích a na to je potřeba opravdu velké síly. Není tedy vyloučeno, že muži z okna někdo pomohl.

Už několik dní kriminalisté zjišťují, co se vlastně v mezinárodním rychlíku nedaleko Grygova stalo. Zatím ale tápou. Mrtvý muž se totiž z vlaku ven musel protáhnout okénkem, které je široké sotva čtyřicet centimetrů. Je velmi obtížné to sklo rozbít, třeba holou rukou je to nereálné.

 

K záhadnému případu dovedla kriminalisty jedna z cestujících

Když byla na záchodě, prý slyšela na chodbě podivné zvuky. Tam ale uviděla už jen rozbité a zakrvácené okno dveří. Policisté prohledali celý úsek trati mezi Brodkem u Přerova a Grygovem. Tělo mrtvého pak našli přímo na trati.

Kriminalisté nyní prověřují několik verzí, za jakých okolností mohl muž z jedoucího rychlíku vypadnout. Zatím se neví, jestli někdo neznámý spáchal ve vlaku podivnou vraždu, nebo zda se mrtvý muž rozhodl sám neméně podivným způsobem skoncovat se životem. Vyloučit se dá zatím jedině nešťastná náhoda. Člověka nemůže žádný podtlak protáhnout okénkem u dveří.

Okolnosti, mechanismus zranění a příčinu objasní až nařízená pitva. Záhadou zůstává i to, čím se podařilo okno rozbít. Žádný předmět, který by to umožnil, se nepodařilo nalézt ve vlaku ani v okolí mrtvého.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz