Zpravodajství

Náledí komplikuje život řidičům, nehody po celém Česku

Náledí komplikuje život řidičům, nehody po celém Česku
Zdroj: TV Nova

Ani klidnější doprava teď v době svátků nezabránila dalším tragickým nehodám. Ve Starém Sedle u Sokolova se dnes například srazil linkový autobus s Felicií. Na místě přitom zahynula spolujezdkyně z osobního auta. Dopravu totiž komplikují mlhy a kluzké silnice. Nejhorší je situace v jižních a východních Čechách.

Auta měla na kluzké vozovce velké problémy. Například na silnici z Jaroměře do Nového Města dostal řidič na námraze smyk, jeho vůz se roztočil a narazil do mostu. Náraz byl tak silný, že auto kus betonového mostu vytrhlo, přerazilo zábradlí a spadlo dolů do řeky.

I přes velkou snahu silničářů byly silnice po celý den velmi kluzké. Jen o pár metrů dál překvapila namrzající mlha dalšího řidiče. Ten skončil po smyku v příkopu.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz