Zpravodajství

Teplický primátor chce zrušit botičky

Teplický primátor chce zrušit botičky

Tepličtí řidiči mají nyní mnoho důvodů k radosti. Jejich primátor totiž hodlá zavést nová opatření týkající se dopravy. Nejen že nechce žádné nové radary na měření rychlosti. Zároveň se rozhodl i zrušit botičky a zavést veškeré parkování zadarmo.

Zdroj: TV Nova

Toto rozhodnutí odůvodňuje primátor slovy, že městští strážníci by se měli spíše věnovat jiným věcem. Takto totiž podle něj doposud dělali práci za státní dopravní policii. Teplický primátor se proto s touto situací rozhodl něco provést.

"Buzerující" opatření jsou zbytečná

Primátor prohlásil, že jeho cílem je v tomto směru především bezpečná a plynulá doprava. Nikoli aby tu fungovala jakási "buzerující" opatření.

Na místo botiček přijdou nálepky

S realizací těchto teplických novinek se počítá už v blízké budoucnosti. Parkování bez placení teplické řidiče čeká, až stávající firmě vyprší současná smlouva. Místo botiček budou městští strážníci dávat na auta pouze nálepky s upozorněním.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz