Zpravodajství

Místostarosta Dvora Králové havaroval opilý

Místostarosta Dvora Králové havaroval opilý

Místostarosta Dvora Králové Petr Mrázek měl nehodu. Se svým vozem naboural do plotu. Poničil tak zároveň i hlavní uzávěr plynu. Policisté u něj po dechové zkoušce naměřili alkohol. Místostarosta se brání, že neřídil on, ale jeho žena.

Zdroj: TV Nova

Místostarosta Mázek tvrdí, že byl v autě pouze jako spolujezdec. Vůz prý řídila jeho žena. To ale svědkové nehody popírají. Jeden muž si je například stoprocentntě jistý, že řidičem nebyl nikdo jiný než místostarosta. I ostatní svědkové tvrdí, že v autě byl pouze jediný člověk. Petr Mrázek. Jeho manželka prý na místo přiběhla až po nehodě.

Mrázek se brání - řídila prý jeho žena

Při této nehodě řidič naboural do plotu. Zároveň tak ale poničil hlavní uzávěr plynu. Náraz auta byl velmi silný. Betonovou podezdívku vůz odhodil do vzdálenosti sedmi metrů. Na místo nehody dorazila policie. Provedla u místostarosty dechovou zkoušku. Ta požití alkoholu pouze potvrdila. Mrázek se ale nadále brání tvrzením, že neřídil.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz