Zpravodajství

Podivné praktiky vykutálených lžifilmařů

Podivné praktiky vykutálených lžifilmařů
Zdroj: TV Nova

Před časem jsme vás informovali o castingové agentuře, která nabízela účast při natáčení seriálů naší televize. Po odvysílání reportáže se nám přihlásili další nespokojení klienti a padlo i na první trestní oznámení. Praktikami společnosti TopFilm agency se tedy začala zabývat policie a doufá, že se jí přihlásí i další lidé, kteří naletěli.

Lidé si stěžují na společnost TopFilm Agency pana Martoše, která nabízela role v seriálech TV Nova. TopFilm Agency ale na Nově nikdo nezná.

Neexistenci smluv potvrdil i majitel TopFilm Agency pan Martoš. "Nikomu jsem nenabízel práci v TV. Akorát jsem říkal lidem, že budu dělat na jejich prezentaci a posílat prezentační maily společnostem," řekl Martoš TV Nova.

Což je ale v přímém rozporu s tím, o čem hovoří klienti agentury, kteří za registraci zaplatili až několikatisícové částky. První naštvaní klienti TopFilm agency už proto na pana Martoše podali trestní oznámení. Stoprocentně ale nezůstanou sami.

Vyšetřovatelka, která má nyní případ na starosti, žádá všechny, kdo se cítí být společností TopFilm agency podvedeni, aby se o své zkušenosti přišli podělit na policii v Praze 1 v Benediktské ulici.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz